Serkan Gençlerbirliği'nde

Kadıköyspor’da Mert Bayram’ın Bursaspor, Burak Öztürk’ün Konyaspor’a transfer olmalarının ardından, Serkan Mutlu da başkent temsilcisi Gençlerbirliği’ne transfer oldu

Serkan Gençlerbirliği'nde

TRANSFER BİTTİ

Kadıköyspor’un başarılı stoperi Serkan Mutlu yuvadan uçtu. Gösterdiği performans ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi bilen Serkan, Gençlerbirliği’ne transfer oldu. Kadıköyspor U16 ve U17 takımlarında forma giyen Serkan, kendi yaş gurubunun milli takımında geniş kadroda da yer alan bir isimdi. Ankaraya’ya giden Serkan, yeni takımı ile çalışmalara başladı. Gençlerbirliği Serkan’ı geçtiğimiz sezon da transfer etmek istemiş, iki kulübün anlaşamaması nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti.

ÇOK MUTLUYUM

Gençlerbirliği forması giyecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Serkan şöyle konuştu: “Türkiye’nin en iyi birkaç altyapı kulübünden birine transfer olmak beni fazlasıyla mutlu etti. Ama bu hayallerimin gerçekleştiği anlamına gelmez. Daha yolun başında olduğumu biliyorum. Çok çalışıp Süper Lig’i yakalamak istiyorum. Kadıköyspor’a minnettarım. Bu noktalara gelmemin en önemli sebebi Kadıköyspor. Ayrıca beni futbola kazandıran Murat Kumbasar hocama da teşekkür ederim.”

Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER