‘SERİYİ 6 MAÇA ÇIKARACAĞIZ’

Uyum sorununu aştıklarını belirten Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, “Kastamonuspor 1966 maçını da kazanarak galibiyet serimizi 6 maça çıkaracağız. Bu maçı 20 binin üzerinde taraftarımızın desteğini arkamıza alarak oynamak istiyoruz” dedi

‘SERİYİ 6 MAÇA ÇIKARACAĞIZ’

‘UYUM SORUNUNU AŞTIK’

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, artık takımın kazanma alışkanlığını elde ettiğini ve galibiyet serisinin Kastamonuspor 1966 maçında da devam edeceğini söyledi. Ligin ilk haftalarındaki uyum sorununu aştıklarını belirten Çakır, “Kolay değil, 17 tane yeni transfer, başkan yeni, teknik kadro yeni. Uyum sorunu tabii ki olacak. Ancak bu sorunu el birliği ile çabuk aştık ve 5 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık” dedi.

‘TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ’

Çakır, “Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve Kastamonuspor 1966 maçları bizim için büyük önem taşıyordu. Bu maçlardan ilkini güzel bir oyunla kayıpsız geçtik. Pazar günü sahamızda oynayacağımız Kastamonuspor 1966 maçını da kazanarak galibiyet serimizi 6 maça çıkartacağız. Bu maçı 20 binin üzerinde taraftarımızın desteğini arkamıza alarak oynamak istiyoruz. Bu maça taraftarlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER