SAMSUNSPOR’UN ADINI KULLANIYORLAR!

Yılport Samsunspor’un transfer politikası ve maddi gücünü kullanan futbolcuların olduğu öne sürüldü. Kırmızı-beyazlı kulübün gündeminde dahi olmayan bazı futbolcuların, diğer takımlarla yaptığı transfer görüşmelerinde Samsun ekibinin kendilerine talip olduğunu söyleyerek, fiyatı yükseltmeye çalıştığı iddia edildi

SAMSUNSPOR’UN  ADINI KULLANIYORLAR!

DİKKAT ÇEKİYOR

Sezon başı şirketleşerek bitti denilen noktada tekrar ayağa Yılport Samsunspor’un ismi transfer gündemini meşgul ediyor. Kırmızı-beyazlı kulüp, ekonomik tablonun yapılan yatırım ile düzeltilmesi ve yaptığı transferlerin yanı sıra ödemeleri ise aksatmadan yapmasından dolayı birçok futbolcunun cazibe merkezi haline geldi. Futbol camiasında adından sıkça söz edilen Yılport Samsunspor TFF 2. Lig’de olması rağmen dikkat çekmeyi başarıyor.

FİYATI YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYORLAR

Kulübün bu iyi yapısını ise bazı futbolcuların fırsata çevirmeye çalıştığı öğrenildi. Kırmızı-beyazlı kulübün gündeminde dahil olmayan bazı oyuncuların, diğer takımlarla yaptığı transfer görüşmelerinde kendilerine Yılport Samsunspor’un talip olduğunu söyleyerek sözleşme bedelini yükseltmeye çalıştığı öğrenildi. Durum ise kırmızı-beyazlı kulübün yetkililerini, diğer kulüp yetkililerinin aramasıyla ortaya çıktı.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER