Samsunspor'u Küçümseyen Sözler Söyleyen Genç Çark Etti

Samsunsporlu taraftarların, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tepkileri çığ gibi büyümeye devam ediyor. Önceki akşam Samsunspor forması giyen Genç'e sosyal medya üzerinden, 'Söyledikleriniz ile hatırımızdasınız, üzerine giydikleriniz ile değil' diyerek tepki gösterildi

Samsunspor'u Küçümseyen Sözler Söyleyen Genç Çark Etti

HERKESİ ŞAŞIRTMIŞTI

Bilyoner.com Bayanlar Basketbol Ligi'nde mücadele edecek olan Canik Belediyesi Bayan Basketbol Takımı'nın yeni sezon tanıtım için Altın Meşe Park Tesisleri’nde geçtiğimiz günlerde düzenlenen sabah kahvaltısında Canik Belediye Başkanı Osman Genç, herkesi şaşırtan sözler sarf etti. Genç tam söz alacağı zaman bazı gazeteciler 'fotoğraf alıp kenara çekileceğiz, sonra çıkacağız’ demesi üzerine Başkan Genç, "Nere çıkıyorsunuz, bir yere çıkma. Bir saat konuşma yapacağız" demişti.

'SAMSUNSPOR İKİNCİ LİGDE!' DEDİ

Hemen ardından ise, "Samsunspor ikinci ligde bir takım kardeşim, bu da süper ligde bir takım. Ne yani" dedi. Basın mensuplarının "Çok ağır oldu" sözleri üzerine Başkan, "Ağır değil. Samsunspor bizim takımımız ne yapılım ikinci ligde. Asıl birinci markamız bayan basketbol takımımız. Onun için burada olacağız. Kim birinci ligde ise onu o hak ediyor" sözlerini kullanarak Samsunsporluları şok etmişti.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Önceki akşam da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anısına düzenlenen futbol turnuvanın açılışına katılan Genç, üzerine Samsunspor forması giyerek sahaya çıktı. Genç'in, önceden söylediği sözler nedeniyle Samsunsporlu taraftarlar tepkilerini sosyal medya üzerinden vermeye etti. Büyük bir kitleye hitap eden facebook hesabı Samsunspor da, 'Söyledikleriniz ile hatırımızdasınız, üzerine giydikleriniz ile değil' diyerek tepki gösterildi.

Mustafa ATASEVEN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER