Samsunsporlu Taraftarlar İsyanda Yönetici, Futbolcu Alkol Masasında!

Bütün ümitlerin kaybedildiği Yeni Malatyaspor maçının üzerinden sadece 24 saat geçmesine rağmen Samsunsporlu futbolcu Galin Ivanov’un, Samsunspor 2. Başkanı Rüştü Araboğlu ile birlikte alkol masasında paylaştığı fotoğraf tepkilere yol açtı

Samsunsporlu Taraftarlar İsyanda Yönetici, Futbolcu Alkol Masasında!

MAÇTAN BİR GÜN SONRA PAYLAŞILDI

PTT 1. Lig’e şampiyonluk parolasıyla başlayan Samsunspor,  play-off müsabakalarına dahi kalamayarak taraftarını hayal kırıklığına uğrattı. Kırmızı-Beyazlılar Cumartesi günü oynadığı Yeni Malatyaspor maçında 1 puana razı olarak play-off şansını tamamen yitirdi. Bu müsabakanın ardından taraftar hedefe ulaşamamanın hayal kırıklığını yaşarken maçtan 1 gün sonra ise Galin Ivanov’un paylaştığı fotoğraf taraftarın büyük tepkisini çekti. Fotoğrafta Ivanov ile Samsunspor Kulübü 2. Başkanı Rüştü Araboğlu karşılıklı alkol alıyorlar.
TARAFTAR FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTILAR

Samsunsporlu taraftarlar, Ivanov’un paylaştığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşarak tepkilerini dile getirdiler. Tüm ümitlerin sona erdiği Yeni Malatyaspor maçının ardından sadece 1 gün geçmesine rağmen bu fotoğrafın paylaşılmasına tepki gösteren taraftarlar, Samsunsporlu minik taraftarların deplasmanlarda ve iç sahada çektikleri zorlukların fotoğraflarını atarak tepki gösterdiler. Taraftarlar yorumlarında ise, Samsunsporlu taraftarlar isyanda, yönetici, futbolcu alkol masasında’ yazarak tepki gösterdiler. 

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER