Samsunspor'da kaç transfer yapılacak

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü devre arasında yapılacak olan transfer sayısının mevcut kadrodaki oyuncuların genel durumu sonrasında belli olacağını söyledi.

Samsunspor'da kaç transfer yapılacak

TAKIM YÜZDE 50 PERFORMANS SERGİLEDİ

Ümraniye maçından beklentilerinin çok farklı olduğunu belirten Özköylü, "Kazanamıyorsan, kaybetmeyeceksin düşüncesiyle maçı oynamak için hazırlıklarımızı yapmıştık. Ama maalesef ilk 20 dakikadaki dağınık oyunumuz bize mağlubiyeti getirdi.  Golü yedikten sonra toparladık oyuna ortak olduk ama gol yollarında yaşadığımız sorun nedeniyle puan elde edemedik. Bizden iyi olan bir takıma yenilmedik. Daha öncede kaybettiğimiz maçlar olmuştu fakat onların kadroları bize göre iyi durumdaydı. Ümraniyespor maçında takımımız yüzde 50 performans bile sergilemediği için puan kazanamadık. Aramızdaki santrafor farkı onlara maçı kazandırdı. Hücum hattında etkili oyuncumuzun olmayışı, maça başladığımız kadro ile 90 dakikayı çıkarıyor olmamız maalesef bize istediğimiz sonucu getirmiyor. Yapacak bir şey yok elimizdeki kadro neyse ilk yarıyı bitirmek zorundayız" dedi.

 

YÜZDE YÜZ TAKVİYE İHTİYACI VAR

Devre arasındaki yapılacak transferlerle ilgili soruları yanıtlayan Osman Özköylü, “Mutlaka devre arasında transferimiz olacak. Hücum bölgesine ciddi anlamda oyuncu ihtiyacımız var. Düşündüğümüz birçok oyuncular var. Bazılarının sözleşmeleri kulüpleriyle devam ediyor. Bunlar içerisinde kulüp şartlarına ve bizim şartlarımıza uygun olanları tercih edeceğiz. Yabancı oyuncu haklarımız var bunları çok iyi kullanmak istiyoruz. Kadro alternatifi mutlaka oluşturmak zorundayız. Futbolu bilmeyen insanlar da öğrenmiştir bu takımın mutlaka yüzde yüz takviyeye ihtiyacı var. Ben sayı vermek istemiyorum 5 olur, 8 olur, 10 olur ligin devresi bittiğinde oyuncularımızın genel durumu sonucunda belli olacak. Yönetime önerdiğimiz oyuncular var. Yönetime gelen ve bizim de konuştuğumuz oyuncular var. Yapımıza uygun oyuncuları tercih etmeye çalışacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER