Samsunspor'da Engin İpekoğlu tamam gibi

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun Samsun'da olduğunu ve anlaşmaya çok yaklaştıklarını söyledi.

Samsunspor'da Engin İpekoğlu tamam gibi

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, sancılı bir sürecin ardından Alpay Özalan ile yollarını ayırdıktan sonra yaklaşık 10 gündür teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Erkan Sözeri ve Hüseyin Kalpar ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Samsunspor Yönetimi, TFF 1. Lig'de birçok takımla çalışmış Teknik direktör Engin İpekoğlu ile anlaşmaya çok yaklaştı. Kırmızı-beyazlı yönetim ile son pürüzleri konuşmak için Samsun'a gelen İpekoğlu, anlaşma sağlanırsa kendisini Samsunspor'a bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak.
Teknik direktör konusunda Engin İpekoğlu'nu Samsun'a getirdiklerini söyleyen Rüstü Araboğlu, "Teknik direktör sorununu çözmek için Engin hocayı Samsun'a getirdik. Başkanımız Erkurt Tutu ve yönetim ile öğleden sonra görüşme yapılacak. Büyük oranda anlaşıldı. Akşam antrenmanına çıkması zor. Yapılan toplantıdan sonra kamuoyunu bilgilendireceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER