Samsunspor'a Kaç Kuruş Faydaları Var?

Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Ömer Çoruh, Elazığspor maçında yaşanan olaylara sert tepki göstererek, “Basın tribününden bizlere bağıranlar ve Coşkun Zeren’i kovmaya yeltenenlerin Samsunspor’a ne katkısı var?” dedi

Samsunspor'a Kaç Kuruş Faydaları Var?

BUNLAR BİZİ ÜZÜYOR

Samsunspor’un evinde oynadığı Elazığspor maçında basın tribününde yaşanan olaylara tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son olarak Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Ömer Çoruh çok sert bir açıklamada bulundu. Tek sevdalarının Samsunspor olduğuna dikkat çeken Çoruh, “Elazığspor maçında basın tribününde maalesef istenmeyen olaylar oldu. Ne hikmetse Samsun ilklerin yaşandığı şehir oluyor. Bunlar bizi üzüyor. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın burada olma nedeni bellidir. Geçen sezon play-off final maçını kaybederek Süper Lig’e çıkamadık. Devam edelim mi etmeyelim mi diye çok düşündük” dedi.

5 KURUŞ KATKINIZ VAR MI?

Tribünde yaşanan olayları kınadıklarını dile getiren Çoruh, “Basın tribününden bizlere bağıranlar ve Coşkun Zeren’i kovmaya yeltenenlere tek sözüm var. Samsunspor’a ne katkınız var, Samsunspor’un kredi kartı cüzdanınızda var mı, passolig kartınız var mı, Samsunspor’a 5 kuruş katkınız var mı? Basın dediğiniz bir defa Samsunspor’a, kendi takımına sahip çıkacak. Kendi çocuğumuz öksürüyor, biz raftan şurup yerine zehir veriyoruz çocuğumuza. Yani Samsunspor’a. Böyle bir şey yok. Yaşanan olayları tasvip etmiyorum ve bunları yapanları kınıyorum. Oradan bağırıp çağıranlar bu kulübe olan katkılarını çıkıp açıklasınlar” diye konuştu.

 

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER