Samsunspor taraftarından kırmızı alarm!

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyelerinin toplu istifasının ardından Samsunspor taraftar grubu kırmızı alarm verdi.

Samsunspor taraftarından kırmızı alarm!

Samsunspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, aday çıkmaması nedeniyle 6 ay ertelenmişti.

Erkurt Tutu, başkanlığındaki yönetim kurulu, gelen tepkiler üzerine 5 Aralık’ta olağanüstü seçimli genel kurul kararı aldı ve çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi

3 yıldır başkanlık görevini yürüten Başkan Tutu, yeni yapılacak seçimlerde aday olmayacaklarını açıklamasının ardından, çoğunluğa bakılarak gerçekleşen genel kurulun ikincisi gerçekleşmişti.

Kongrede yönetime aday çıkmadığı için divan kurulu, genel kurulu seçimlerin yeniden 6 ay içerisinde yapılması kararıyla erteledi. Mevcut yönetim ise aday çıkmaması nedeniyle görevine devam etmek zorunda kaldı.

ERKURT TUTU VE ÜYELER İSTİFA ETTİ

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Samsunspor'un sezon sonuna kadar mevcut yönetim ile göreve devam etmesi beklenirken Erturt Tutu ve yönetim kurulu istifa ettiklerini açıkladı.

Takımın acil bir şekilde ödemeler için 8 milyon TL ihtiyacı olduğu dönemde alınan istifa kararının ardından, takımın akıbetinin ne olacağı ise taraftarları meraklandırdı.
 

Çalkantılı giden Samsunspor yönetiminin ardından, Samsunspor taraftar gurubu da kırmızı alarm verdi ve bir duyuru yaptı.

Samsunspor taraftar grubunun yaptığı duyuru şu şekilde;

Sağlık bakanımız Sayın; AHMET DEMİRCAN, AKP Genel Başkan Yardımcımız Sayın; ÇİĞDEM KARAASLAN, AKP ,CHP, MHP, Millet vekillerimiz varlığıyla onur duyduğumuz Sayın Valimiz Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe Belediye başkanlarımız, Siyasi parti il ve ilçe teşkilâtlarımız TSOB Sayın Salih Zeki Murzioğlu değerini Samsundan kazanmış kıymetli iş adamlarımızı bu zor günümüzde göreve davet ediyoruz.. Ya mevcut yönetime koşulsuz şartsız destek verilsin yada acil bir başkan adayı çıkartılıp büyük  SAMSUNSPORUMUZ emin ellere teslim edilsin.. Sanayi şehirleri Kocaelispor ve Sakaryaspor Liman şehri Mersin idmanyurdu Doğunun incileri Diyarbakırspor ve Gaziantepspor  komşumuz Orduspor  durumuna düşmemek için kayyuma kalmayalım bu zor günde şehrimizin tek markası SAMSUNSPORUMUZA sahip çıkalım...

BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARLARI

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2017, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER