Samsunspor sergisi büyük beğeni aldı

Doğan Haber Ajansı (DHA) Samsun Bölge Temsilcisi Murat Sandıkçı'nın Samsunspor'un maçlarında çektiği fotoğraflardan oluşan 'Kırmızı-beyaz kadraj' adlı fotoğraf sergisi sanatseverlerin beğenisine açıldı.

Samsunspor sergisi büyük beğeni aldı

Murat Sandıkçı'nın 2016-2017 futbol sezonunda TFF 1'nci Liginde mücadele eden Samsunspor'un bu sezonki resmi karşılaşmalarında çektiği fotoğraflardan 55'ini,  'Kırmızı-beyaz kadraj' adıyla Samsun'da bulunan bir alışveriş merkezinde sanatseverlerin beğenisine sundu. Düzenlenen sergiye Samsun valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Samsunspor Kulübü 2'inci Başkanı Ruştu Araboğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Basın İlan Kurumu (BİK) Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Samsun Temsilcisi Avni Demir, Samsunspor eski teknik direktörü Ercüment Coşkundere,  Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, ELVİNDER Başkanı Yeşim Gürsoy, gazeteciler ve davetliler katıldı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Murat Sandıkçı’yı kutladı, daha sonra sergiyi gezdi.

Düzenlenen serginin açılışında konuşan Murat Sandıkçı, "Bazen sayfalar dolusu yazıyla vermek istediğiniz mesajı tek bir kare fotoğrafla verebiliyoruz. Söz uçuyor tek bir fotoğraf karesi hafızalara kazınıyor. Artık gazeteler uzun yazılar değil, büyük fotoğraflarla okuyucularına ulaşıyor" diye konuştu.

Sergiyi gezen Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu da, "Murat Sandıkçı'nın harcadığı bu emeğe teşekkür etmek lazım. Çok güzel bir sergi. Çok güzel ve harika fotoğraflar yer alıyor" dedi.

55 fotoğrafın yer aldığı 'Kırmızı-beyaz kadraj' sergisi yarın akşama kadar açık kalacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER