Samsunspor Osman Özköylü ile anlaştı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp Başkanı Erkurt Tutu, teknik direktör Osman Özköyü ile her konuda anlaştıklarını açıkladı

Samsunspor Osman Özköylü ile anlaştı!
Tutu, Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, teknik direktör konusunu çözdüklerini belirtti.

Samsunspor'un içinde bulunduğu durumu çözmek için süreci sessiz sedasız yürüttüklerini belirten Tutu, "Teknik Direktör Osman Özköylü'ye teklifimizi sunduk. Sağolsun oda Samsun'a gelmeyi kabul etti. Osman hoca ile para konusunda hiç görüşme yapmadık, çünkü amacı Samsunspor'a hizmet etmek. Kesinlikle para ön planda tutulmadı. Osman hocanın amacı burada Samsunspor'u el ele verip yeniden başarıya taşımaktır." şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Osman Özköylü'nün yarın Samsun'a gelip resmi sözleşme imzalayacağına işaret eden Tutu, "Hedefimiz Osman Özköylü ile uzun vadeli bir sözleşme imzalamak.  Zaten biz hep teknik direktörlerin arkasında duran bir yönetim kuruluz. Futbolda başarısızlıklar olunca teknik direktörlerimiz kendileri istifa etti. Osman hocamızla geleceğe yönelik güzel bir proje hazırlıyoruz. Bu nedenle uzun vadeli bir sözleşme yapmayı planlıyoruz." dedi.

Tutu, teknik direktör  Engin Korukır'ın istifası sonrasında takımı başına geçen antrenör Kenan Yelek'e de teşekkür ederek, Osman Özköyülü'nün kendi ekibiyle çalışacağını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER