SAMSUNSPOR İÇİN KOŞMAK İSTİYOR

Yılport Samsunspor’un kaldığı oteli ziyaret ederek Başkan İsmail Uyanık, teknik heyetle ve futbolcularla görüşen Uşaklı ultra maraton koşucusu Akın Yeniceli, kırmızı-beyazlı kulüp için koşmak istediğini söyledi

SAMSUNSPOR İÇİN  KOŞMAK İSTİYOR

113 MADALYASI VAR

Uşaklı ultra maraton koşucusu Akın Yeniceli (31), Yılport Samsunspor’un kaldığı oteli ziyaret ederek Başkan İsmail Uyanık, teknik heyetle ve futbolcularla biraraya geldi. Akın Yeniceli’nin Yılport Samsunspor’u sevdiğini ve onun için koşmak istediğini söyledi. Uşak’ın Banaz ilçesi Corum Köyü’nde babasıyla birlikte çiftçilik yapan 31 yaşındaki Akın Yeniceli 15-16 senedir koşuyor. Özel ve resmi yarı maraton, maraton ve ultra maraton koşularında büyük başarılar elde eden Akın Yeniceli şuana kadar 113 madalya kazandığını belirtti.

SAMSUN HALKINA SELAM

Yaklaşık 250 kilometrenin üzerinde koştuğunu ifade eden Akın Yeniceli, Yılport Samsunspor’a TFF 2. Lig’de başarılar dileyerek, kırmızı-beyazlı takım için koşmak istediğini söyledi.  Akın Yeniceli, “Samsunspor’a, Teknik Direktör Taner Taşkın’a, tüm yöneticilere ve Samsun halkına teşekkür ediyorum. İnşallah bir gün Uşak’tan Samsunspor için koşmayı isterim ve bunu da çok istiyorum. Buradan başta teknik direktörümüz Taner Taşkın’a, tüm yöneticilere, Samsun halkına sevgilerimi iletiyorum” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER