Samsunspor'da skandal yeni ortaya çıktı

Samsunspor’un efsane oyuncuları Ercan Koloğlu ve Serkan Aykut’un, eski Başkan Erkut Tutu döneminde kulüp üyeliğinden çıkarıldığı öğrenildi.

Samsunspor'da skandal yeni ortaya çıktı

Samsunspor’un efsane oyuncuları Ercan Koloğlu ve Serkan Aykut’un, eski Başkan Erkut Tutu döneminde kulüp üyeliğinden çıkarıldığı öğrenildi. Tutu ve yönetiminin aldığı bu karar Türk futbol tarihine ismini yazdırmayı başarmış iki isme yapılan büyük bir ayıp olarak tepki çekti

ÜYELİKTEN ATTILAR

Samsunspor’da sezon başında yaptığı konuşmalarla büyük umutlar vermesine rağmen takımın ligden düşmesinde büyük pay sahibi olan eski Başkan Erkut ve yönetimi döneminde skandal bir karara imza atıldığı gün yüzüne çıktı. Kırmızı-beyazlı kulübün efsane kaptanı Ercan Koloğlu ve yine efsane oyuncular arasında bulanan ve gol kralı olan Serkan Aykut’un kulüp üyeliğinden atıldığı öğrenildi.

BÜYÜK AYIP

Samsunspor sevgisi ile bilenen ve uzun yıllar kırmızı-beyazlı formayı terleten Ercan Koloğlu ve Serkan Aykut’un kulüp üyeliğinden atılması büyük tepkilere neden oldu. İki ismin üyelikten çıkarılma nedenlerinin aidatlarını ödemediklerinin gerekçe gösterilerek böyle bir karara imza atıldığı belirtildi. Türk futbol tarihinde önemli bir yere sahip olan ve Milli formayı da giymiş olan iki oyuncu için verilen karar büyük ayıp olarak görüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER