Samsunspor'da İpekoğlu'nun istifa dönüşü

Dün idmanda istifa edeceğini açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, sonradan ‘İstifa edeceğimi söylemedim’ diyerek U dönüşü yaptı.

Samsunspor'da İpekoğlu'nun istifa dönüşü

Samsunspor'da dün basına istifa edeceğine dair beyanda bulunan teknik direktör Engin İpekoğlu, şuan istifasının söz konusu olmadığını söyledi.
Dün idman öncesi basın mensuplarına röportaj veren teknik direktör Engin İpekoğlu, verilen sözlerin tutulmamasını gerekçe göstererek, hazırlık maçının ardından istifa edeceğini duyurmuştu.
İpekoğlu, “Yarın oynayacağımız maçın ardından basın toplantısından sonra görevden ayrılacağım. Maçtan sonra geniş bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Orada her şeyi uzun uzun konuşuruz. Toplantının ardından vedalaşırız. Bu zamana kadar verilen hiçbir söz tutulmadı. Sabrımız kalmadı. Futbolcuların çoğuna hala paraları yatırılmadı” demişti.

BEN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM 

Yoğun tepkilerle karşılaşan Engin İpekoğlu, akşam saatlerinde TRT Spor’a telefonla bağlandı.
İstifa etmeyi düşünmediğini belirten İpekoğlu, “İstifa etmeyi düşündüğümü söylemedim. Basın mensupları röportaj talep etti. Ben de, ‘yarın maçtan sonra uzun uzun konuşuruz’ dedim. İstifa edecek misiniz ?) diye sorulunca da yarın konuşuruz belki vedalaşırız dedim.  Gazeteciler de ‘Şaka mı yapıyorsunuz hocam’ deyince, her şakanın altında bir gerçek vardır cevabı verdim. Orada istifa ediyorum gibi bir söylemde bulunmadım." İfadeleri kullandı.
İstifa haberleri üzerine taraftarlardan yoğun tepki gelmişti.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER