Samsunspor Başkanı Yıldırım'dan müjdeli haber, ilk mesaj

Kovid-19'a yakalanan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, iki haftadır süren yoğun bakımdan çıkarak ilk mesajını sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşarak verdi.

Samsunspor Başkanı Yıldırım'dan müjdeli haber, ilk mesaj

Bir süre önce Kovid-19'a yakalanan ve durumunun ağırlaşması üzerine İstanbul'da özel bir hastanede tedavi altına alınan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yoğunbakımdan çıktı.

Bir süre önce Kovid-19'a yakalandığını duyuyan Yüksel Yıldırım, sağlık durumunun kötüleşmesi üzerine iki hafta yoğun bakımda kaldı. Durumunun iyiye gitmesi üzerine normal servise alındı. Taraftarlara ve sevenlerine ilk mesajı ise hasta yakağından çektiği fotoğarflarla, sosyal medya hesabından duyurdu.

Aynı hastanede yoğun bakımda olan As Başkan Mustafa Kemal Erkanat'a da şifa dileyen Yıldırım şu mesajları verdi.

"ABaşkan Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul'da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz. Ben iki haftadır yoğun bakımda korona virüs ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya kondum.

Mustafa Kemal Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonrada normal tedavi dönemi başlayacak.

Her ikimizde yoğun bakımdaki tedavilerimizde üçer seans "Kök Hücre" tedavisi uygulaması gördük. İkimiz içinde kök hücre tedavisi çok başarılı bir sonuç verdi.

Yaklaşık 2 hafta daha hastanede olacağım ve tam olarak iyileşene kadar burada kalacağım söylendi. Fizyotrapist ile akçiğer temizleme işlemlerine dün itibariyle başladım. İnşallah Allah'ın izni ile bu baş belası Korona'dan Mustafa Kardeşim ile yakın zamanda kurtulacağız.

Bu sezon başından beri sağlık problemlerim ile mücadele etmekten henüz hiç bir Samsunspor maçına gidip türbünlerden canlı bir maç seyredemedim. İlk canlı maçımı seyretmek gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir."

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2020, 23:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER