Samsunspor aşkı bir başka

İlkadım Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu'nun başlattığı kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Samsunspor günü olarak ilan cuma günleri öğrenciler okula Samsunspor formalarıyla geliyor

Samsunspor aşkı bir başka

OKUL KIRMIZI-BEYAZ OLUYOR

İlkadım Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu yönetimi ile Okul Aile Birliği tarafından ortaklaşa başlatılan Samsunspor projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencileri Samsunspor sevgisini aşılamayı amaçlayan projede cuma günleri Samsunspor günü ilan edilmişti. Okulda, cuma günleri öğrenciler Samsunspor formalarıyla okula geliyorlar. Kırmızı-beyaz olan okulun bahçesinde minik öğrenciler Samsunspor sevgisiyle eğitim hayatlarını sürdürüyor.


AMACIMIZ SAMSUNSPOR SEVGİSİNİ AŞILAMAK


İlkadım ilçesinde bulanan Gazipaşa İlkokulu ile Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ile kardeş okul olduklarını ve ayrı projenin bu okullarda da hayata geçtiğini ifade eden Okul Müdürü Nusret Sarı, "Bu proje kapsamında öğrencilerimize 200 adet forma temin ettik. Sponsor olan okul aile birliğimize ve firmalar teşekkür ediyoruz. Bu kampanyadaki amacımız şehrimizin markası olan Samsunspor'un sevgisini öğrencilerimize aşılamak. Her cuma günü öğrencilerimiz Samsunspor forması ile okula gelebiliyorlar" dedi.


FORMASIZ ÖĞRENCİ KALMAYACAK


Kampanyayı gerçekleştirmeleri konusunda kendilerine yardımcı olduklarını ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Derya Keleş ise, "Samsunspor'umuzun sevgisi çocuklarımıza küçük yaşta aşılamak çok önemli. Şehrimizin markası olan Samsunspor için başlattığımız bu projede hedefimiz okulda eğitim gören tüm öğrencilerimize forma armağan ederek cuma günleri hepsinin okula formalarını giyerek gelmeleri. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER