Samsun 8-9-10 yaş hafta sonu turnuvası

Samsun'da düzenlenen 8-9-10 yaş hafta sonu turnuvasına Samsun Tenis Kulübü 21 sporcuyla katılıp en fazla katılım sağlayan kulüp olurken, her yaş grubunda turnuvayı Kupa ve madalya kazanarak başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Samsun 8-9-10 yaş hafta sonu turnuvası

Erkek yeşil top kategorisinde

İbrahim Bora Tüfenk 3.lük madalyasını kazanma başarısı göstermiştir.

Kadın yeşil top kategorisinde

1. Grup finalini oynayan iki sporcumuzdan Elvin Eğribel, Azra Karatepe’yi yenerek şampiyon olurken Azra turnuvayı 2. Olarak tamamlamıştır. Yine sporcularımızdan Derin Derinöz final oynama başarısı gösterip 2. Olmuştur Ela Batur ise turnuvayı 4.olarak tamamlamıştır

Erkek turuncu top kategorisinde

Hasan Kaan Varilci 2. Grupta şampiyon.
3. Grup finalini oynayan iki sporcumuzdan Mete Arıncı Tuna Kaya'yı yenerek Şampiyon olurken Tuna turnuvayı 2. Olarak tamamlamıştır.
Ercin Bulut Evcim 1.grupta 3. Poyraz Dirican ve Kuzey Önder ise gruplarını 4. Olarak tamamlamışlardır.

Kadın turuncu top kategorisinde

1. Grupta 3.’lük 4.’lük mücadelesinde iki sporcumuzdan Ayşe Zelal Ataman, Zeynep Işık’ı yenerek 3. lük madalyasını kazanmıştır. Zeynep turnuvayı 4. Olarak tamamlamıştır.
Beren Özçevik ise turnuvayı 5. Olarak tamamlamıştır.  

Trabzon 14 yaş hafta sonu turnuvası

Trabzon’da düzenlenen 14 yaş hafta sonu turnuvasında şehrimizi 8 sporcuyla temsil eden Samsun Tenis Kulübü, 2 final 2 üçüncülük oynama başarısı göstermiştir. 
3. grup finalini oynayan Alp Öztürk finali kazanarak şampiyon olmuştur.
2. Gurupta final oynayan Alp Özen 2.lik madalyasını kazanmıştır.
4. grupta Alp Atakent 3.’lük madalyasını kazanmıştır.
3. Grupta Mehmet Uslu'da 3. Olmuştur.

Kulüp baş antrenörü Hüseyin Çelebi 14 yaş kategorisine 11-12 yaş sporcularımızla katıldık, kendinden yaşça büyük rakiplerle mücadele eden sporcularımızın bu dereceleri almaları bizleri gururlandırıyor. Bizlere ve şehrimize bu gururu yaşatan değerli sporcularımıza ve her zaman bizleri destekleyen yönetim kurulumuza gönülden teşekkür ederim dedi.

Kulüp baş antrenörü Hüseyin Çelebi ve antrenör Adem Yeniçırak, yeni bir alt yapı sistemi ile sezona girdik, kısa süre içerisinde sistemin meyvelerini görmek, ekip olarak doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bütün ekip arkadaşlarımla birlikte bu şehrin çocuklarına faydalı olmak İçin çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz , ayrıca YAZ OKULUMUZA bütün samsun çocuklarını bekliyoruz dedi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER