Şampiyonluk kupasını Bakan Kılıç'tan aldılar

Süper Amatör Lig’i şampiyon olarak tamamlayan Atakum Belediyespor’a kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç verdi. Kulüp Başkanı Mehmet Aydın, Bakan Kılıç’a Türk sporuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti

Şampiyonluk kupasını Bakan Kılıç'tan aldılar

BAŞKAN  TAŞÇI DA KATILDI
Süper Amatör Lig’de gösterdiği üstün başarı ile şampiyon olarak adını Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yazdıran Atakum Belediyespor’a kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç takdim etti. Bakan Kılıç, Atakum ilçesinde yaptığı bir toplantıda konuşma kürsüsüne çağırdığı Kulüp Başkanı Mehmet Aydın ile takım kaptanı Adem Efe’ye şampiyonluk kupasını vererek BAL’a başarılar diledi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’da törende hazır bulundu.
BAKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
Bakan Kılıç’a, amatör futbola verdiği önemli desteklerden dolayı teşekkür ettiğini belirten Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın, “Samsun ve Türk futboluna Atakum Belediyespor olarak iyi hizmetler vermek için elimizden geleni yapacağız. Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a da bize kupamızı vererek onurlandığı için teşekkür ediyoruz. BAL’da da başarılı olmak için sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.
Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER