‘Şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacağız’

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, hafta sonu kendi evlerinde karşılaşacakları Hacettepe maçından 3 puanla ayrılmayı istediklerini söyledi. Devre arasında takıma takviyelerin yapılacağını ifade eden Suat Çakır, “Şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi

‘Şampiyonluk için ne  gerekiyorsa yapacağız’

‘3 PUANLA ALMAMIZ LAZIM’

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Sarıyer maçında aldıkları beraberliği telafi etmek için hafta sonu kendi evinde karşılaşacakları Hacettepe maçından mutlaka 3 puanla ayrılması istediklerini söyledi. Çakır, “Hafta sonu deplasmanda Sarıyer maçında son dakika golüyle berabere kaldık. Bu maçı telafi etmek için Hacettepe maçından mutlak 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Takımda moraller üst düzeyde” dedi.

‘TAŞKIN’A GÜVENİMİZ SONSUZ’

Çakır, “Takımımıza ve teknik direktörümüz Taner Taşkın’a güvenimiz sonsuz. Allah’ın izni ile bu hafta sonu evimizde oynayacağımız Hacettepe maçından 3 puanla ayrılıp, taraftarımızın gönlünü almaya çalışacağız” ifadelerini kullandı. Devre arasında takıma takviyelerin yapılacağını ifade eden Suat Çakır, “Şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacağız. Devre arasında da takımımıza birkaç takviyeler yapmayı planlıyoruz. Taraftarlarımız ikinci yarıda sahada daha güçlü bir Yılport Samsunspor görecekler” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER