SAĞLAM OLMADI YENİ HEDEF TAŞDEMİR

Yılport Samsunspor’da adı anılan teknik adam Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi. Bu nedenle yönetimin kırmızı-beyazlı kulübün eski futbolcusu da olan İsmet Taşdemir’e yöneldiği öğrenildi

SAĞLAM OLMADI  YENİ HEDEF TAŞDEMİR

ERTUĞRUL SAĞLAM DEFTERİ KAPANDI

Yılport Samsunspor’da, teknik direktör değişikliği konusu gündemden düşmezken, bir taraftan da arayışların sürdüğü öğrenildi. Kırmızı-beyazlı kulübün Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la görüşme halinde olduğu bilinirken, çıkacak olan karar merakla bekleniyordu. Sağlam’ın astronomik bir rakam istemesinden dolayı iki tarafın anlaşamadığı ve defterinin kapandığı belirtildi. Bu gelişmenin ardından gündeme farklı isimler gelmeye başladı.

İLK GÖRÜŞME OLUMLU SONUÇLANDI

1996-2000 yılları arasında Yılport Samsunspor’un futbolcu olarak forması giyen ve son olarak 2011 -12 sezonunda kırmızı-beyazlı kulüpte Mesut Bakkal’ın yardımcılığını yapan İsmet Taşdemir ismi gündeme geldi. Daha önce Diyarbakır BB, Kocaeli Birlikspor, Ankaragücü, Bugsaş, Altay ve Ümraniyespor takımlarını çalıştıran İsmet Taşdemir ile yapılan ilk görüşme olumlu sonuçlandı. Taşdemir’in önümüzdeki hafta başı takımla ilk antrenmana çıkması bekleniyor.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER