Robben Geliyor!

Erdal Torunoğulları’nın Robben ile Hollanda’daki evinde görüştüğü öğrenildi

Robben Geliyor!

Geçen sezon birçok transferde rolü olan yönetici Erdal Torunoğulları’nın 2 ay önce Hollanda’ya gittiği ve futbolcunun babasıyla görüştüğü öğrenildi.
Bu temasta aynı zamanda oğlunun menajerliğini de yapan HansRobben’in, “Daha önce Fenerbahçe’den de bir teklif geldi. Ancak Türkiye planlarımız arasında yok” yanıtını verdiği öğrenildi. Ancak Torunoğulları pes etmedi.

AİLE DURUMA DAHİL

Hollanda’da iş yapan, fabrikaları olan çok saygın bir aileye mensup Torunoğulları’nın yakın zaman önce yine hatırı sayılır aracılar vasıtasıyla bu kez Robben’in kendisiyle masaya oturduğu bildirildi.

Görüşme Robben’in evinde ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Beşiktaşlı yönetici, adım adım gelen şampiyonluk ve dolayısıyla Şampiyonlar Ligi, yeni stat, yeni yıldızlar ve cazip sözleşme teklifini bir kez daha aktardı. İlk etapta, “Gündemimizde yok”diyen Robben ailesinin son görüşmede Türkiye fikrine hayli sıcak bakmaya başladığı ifade edildi.

Torunoğulları’nın son buluşmada sezon sonu için bir randevu daha aldığı ve şampiyonluğun resmen ilanından sonra tekrar Robben ile görüşmek için soluğu yurt dışında alacağı kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER