Renkler vatan için birleşti

Üni-Sam önderliğinde OMÜ’deki taraftar grupları temsilcileri Vatan için bir araya gelip, emniyet güçleri için duygusal bir organizasyona imza attılar

Renkler vatan için birleşti

HEDEFLERİNE ULAŞAMAYACAKLAR

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerden oluşan taraftar oluşumları Üni-Sam önderliğinde teröre tepki için bir araya geldi. OMÜ Yaşam Merkezi önünde toplanan çeşitli taraftar gruplarının temsilcileri emniyet güçlerine çiçekler verip onlar için tezahüratlarda bulundular. Duygusal anların yaşandığı organizasyonda açıklama yapan Mustafa Samancı, “Son yıllarda hainler ve destekçileri tarafından ülkemiz üzerinde oyunlar oynandığı aşikardır. Ancak devletimiz her zamankinden daha güçlü ve kararlıdır. Vatan hainleri asla hedeflerine ulaşamayacaktır” şeklinde konuştu.

 

SÖZ KONUSU VATANSA…

‘Tribünlerde yeri geldiği zaman kavga ettiğimiz rakip takım taraftarlarına söz konusu vatan olunca evimizi, aşımızı açtığımıza herkes şahit olsun’ diyen Samancı, “Bizler üniversiteli taraftar olarak her ne kadar renklerimiz farklı olsa da, yeri geldiğinde içlerimizdeki vatan aşkı bizleri yan yana getirmektedir. Söz konusu vatan olduğunda tüm renkler ve davalar bir olacaktır. Bizler her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız. Beşiktaş ile Bursaspor maçı sonrası yaşanan hain terör saldırısını kınıyoruz. Ayrıca Halep’te yaşanan katliamı yüreğimiz yanarak izliyoruz. Bu insanlık dışı saldırıları ve katliamı da kınıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER