RAPORLAR HAZIR

Yılport Samsunspor’un sezon içinde radarına giren ve izlemeye alınan futbolcularla ilgili raporların hazır olduğu öğrenildi. Yönetiminin hazırlanan bu raporları, sezon tamamlandıktan sonra takımın bir üst lige çıkıp çıkmayacağına göre değerlendireceği belirtildi

RAPORLAR HAZIR

ŞU ANDA GÖRÜŞÜLMÜYOR

Yılport Samsunspor yönetimi tarafından sezon başında, oyuncu izlemeleri için görevlendiren scout ekibinin çalışmalarını tamamlandığı öğrenildi. Sezon içinde kırmızı-beyazlı ekibin izleme komitesinin radarına giren futbolcularla ilgili raporlar hazırlandı. Özellikle genç futbolcuların yer aldığı raporların, yönetimine sunulduğu ve şu anda bu konun görüşülmediği belirtildi. 

DURUMA GÖRE DEĞERLENDİRİLECEK

Kırmızı-beyazlı kulübün sezon sonunda Spor Toto 1. Lig’e yükselmesi halinde transfer politikasının farklı bir şekil alacağı ya da play-off’lardan çıkmaması durumunda raporların buna göre değerlendirileceği öğrenildi. Yılport Samsunspor’da yönetimin şu anda sadece play-off’ları düşündüğü ve play-off’ların ardından ara vermeden transfer çalışmalarına da başlayacağı belirtildi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER