RAPOR HAZIR

Yılport Samsunspor’un alt yapı tesisi kurmayı düşündüğü dolgu sahasının zemin analizi tamamlanarak rapor hazırlandı. Önümüzdeki haftalarda raporun sonucu da göre tesisin buraya yapılıp yapılmayacağına karar verilecek

RAPOR HAZIR

ZEMİN ANALİZİ YAPILDI

Yılport Samsunspor tarafından, Samsun – Ordu karayolu üzerinde ki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasında bulunan dolgu sahasına alt yapı tesisi kurmak için çalışmalar başlatılmıştı. Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan dolgu sahası için çağrılan ekipler tarafından zemin analizinin yapıldığı belirtildi. Dolgu sahası olmasından dolayı, detaylı bir çalışma yapılarak rapor hazırlandı. Hazırlanan rapor ise Yılport Samsunspor yönetimine teslim edilecek.

MALİYET ARTACAK

Yapılan çalışmalar sonuncunda, kurulacak olan tesisin büyüklüğünden dolayı zemin için bazı önemler alınmadığı gerektiği ortaya çıktı. Bunun için planlanan projenin maliyetinin artacağı da söz konusu oldu. Bu nedenle Ylıport Samsunspor yönetimi, kendisine ulaşacak raporu değerlendirecek. Ortaya çıkacak olan maliyetinin ardından ise tesisinin dolgu sahasına yapılıp yapılmayacağına karar verilecek. Kararın ise önümüzde haftalarda verilmesi bekleniyor.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER