Ramazan Övüç ortada kaldı

Trabzonspor’dan Samsunspor’a kiralanan Ramazan Övüç ortada kaldı. Kırmızı-beyazlı kulüple alacakları nedeniyle sorun yaşayan oyuncu bunun için TFF’ye başvurunca sorun yaşadı

Ramazan Övüç ortada kaldı

Trabzonspor’dan Samsunspor’a kiralanan Ramazan Övüç, Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ile tartışarak Samsun’dan ayrıldı.

Bunun üzerine menajeri Mustafa Üçüncü aracılığıla Rıza Çalımbay ile temasa geçti. Çalımbay’ın ilk etapta Ramazan’ı kampa götürmek konusuna sıcak yaklaştığı ancak daha sonra tavır değiştirdiği öne sürüldü. Ramazan’ın menajeri Mastafa Üçüncü, Rıza Çalımbay’ın Engin İpekoğlu ile görüştükten sonra fikir değiştirdiğini dile getirdi.

BONSERVİSİNİ ALMAK İSTİYOR

İpekoğlu ile birlikte Beşiktaş’tan takım arkadaşı olan Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın bu ismin söylediklerinden etkilendiğ ve bu nedenle Ramazan’ı Antalya’ya göjtürmekten vazgeçtiği yorumları yapıldı. Bu arada Ramazan Traznospor’da oynadığı dönemde haklarını Metin Korkmaz’a devretmesi için baskı gördüğü ancak buna karşı çıktığı biliniyor. Ramazan’ın bonservisini almak için Trabzonspor yönetimiyle son kez bir görüşme yapacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER