‘RAKİPLERİNİZİ KÜÇÜMSEMEYİN’

Futbolcularını Ankara Demirspor maçı için uyaran Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, hiçbir rakibi küçümsememelerini istedi

‘RAKİPLERİNİZİ KÜÇÜMSEMEYİN’

ANKARA DEMİR UYARISI

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Ankara Demirspor karşılaşması öncesinde futbolcularıyla yaptığı toplantıda hiçbir rakibi küçümsememelerini söyledi. Taşdemir, Eyüpspor galibiyetinin anlam kazanması için Ankara Demirspor deplasmanından da 3 puanla ayrılmaları gerektiği belirtti. Taşdemir, “Ligin boyu kısaldı. Artık kaybedilen puanların telafileri çok zor, belki de imkansız. Ankara Demirspor son haftalarda hem iyi futbol oynadı hem de iyi sonuçlar almaya başladı” dedi.

‘KAYIPSIZ DEVAM ETMEK İSTİYORUZ’

Taşdemir, “Belki de sezonun en zor maçlarından birini oynayacağız. Takım olarak biz de iyi bir hava yakaladık. İnşallah Cumartesi günü kazanıp, yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz. Bunu başarabilecek güçte bir takımız" ifadelerini kullandı. Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir zorlu maç öncesi kadroyu şekillendirmeye çalışırken yine mini bir revizyon sinyali de verdi. Taşdemir, oyuncuların antrenmanlardaki performanslarına göre bazı bölgelerde değişikliğe gidebilir.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER