Rakip tanımıyorlar

İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü'nün genç erkek basketbol takımı rakip tanımıyor. Son olarak Fenerbahçe'den kadrosuna kattığı Burhan Uyar'la daha da güçlenen takım şu ana kadar oynadığı 6 maçı da farklı skorlarla kazandı

Rakip tanımıyorlar

FENERBAHÇE'DEN OYUNCU GELDİ


Samsun Genç Erkekler Basketbol Ligi'nde mücadele eden İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü, fırtına gibi esiyor. Genç erkek takımı, ligde şu ana kadar oynadığı 6 maçı da farklı skorlarla kazanmayı başardı. İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü, son olarak ise kadrosuna Fenarbahçe'den Burhan Uyar'ı dahil ederek gücüne güç kattı.


İYİ BİR TAKIMIZ


Hedeflerinin Samsun birincisi olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmak olduğunu belirten Antrenör Erdem Işık, "İyi bar takımız. Sahada son topa kadar mücadele eden, oyundan kopmayan bir yapıya sahibiz. Kadromuzda birbirinden yetenekli sporcularımız var. Bu sezon sonunda hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

 

Resimaltı2: Yetenekli sporcu Burhan Uyar, üniversitesi öğrenimi nedeniyle Fenerbahçe'den ayrılarak İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü'nün kadrosuna dahil oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER