RADİKAL KARARLAR YOLDA!

Yılport Samsunspor’da oyuncuların sergilediği kötü performansların ardından radikal kararlar alınacağı öğrenildi. Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in, rapor hazırlayarak yönetime sunması bekleniyor

RADİKAL KARARLAR YOLDA!

OKLAR FUTBOLCULAR ÜZERİNDE

Geçtiğimiz hafta Sancaktepe Belediyespor deplasmanında sergilenen kötü oyun ve alınan mağlubiyetin ardından oklar bir anda Yılport Samsunspor’lu futbolcuların üzerine çevrilmişti. Önceki gün ise aynı durum Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekibi Çarşambaspor’la oynanan hazırlık maçında yaşandı. Ligde fazla süre almayan futbolcuların oynadığı müsabakayı kırmızı-beyazlılar 4-1 kaybetmesi radikal kararlar alınmasını gündeme getirdi.

TOPLANTILAR YAPIYORLAR

Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör İsmet Taşdemir, futbolcuların kötü performanslarından dolayı toplantılar gerçekleştiriyor. Yapılan toplantıların ardından ise önümüzdeki günlerde radikal kararlar alınacağı öğrenildi. Özellikle bundan sonra alınacak olan mağlubiyetlerden dolayı, futbolculara yaptırımlar uygulanması bekleniyor. 

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER