Potanın minikleri çalışıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor basketbol yaz spor okulunda çalışmalar yoğun bir tempoda devam ediyor. Alt Yapı Koordinatörü Rezmi Aydın, “Çocuklara eğlenceli çalışmalarla, basketbolu öğretiyoruz” dedi

Potanın minikleri çalışıyor

40 SPORCU EĞİTİM ALIYOR

Türkiye Basketbol Ligi’nde (TBL) yer alan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor tarafından başlatılan basketbol yaz spor okullarında çalışmalar devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor tesislerinde antrenmanlar pazartesi ve Çarşamba olmak üzere haftanın iki günü yapılıyor. Antrenörler İlyas Sezgin ve Taylan Gaz nezaretinde 2004 ve 2010 doğumlu arası 40 sporcu gruplar halinde basketbol eğitimi alıyor.

‘KAYITLAR DEVAM EDİYOR’

Öncelikli amaçlarının çocukların yapmasını sağlamak olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Basketbol Alt Yapı Koordinatörü Remzi Aydın, “Kayıtlarımız devam ediyor. Basketbol oynamak isteyen çocuklarımıza kapımız açık. Eğlenceli çalışma programları ile çocuklarımızı eğlendirirken basketbolu öğretiyoruz. Yetenekli olan ve gelişim gösterenleri ise yarışmacı gruplarımıza alacağız” ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER