‘PLAY-OFF’LARI ŞÖLENE ÇEVİRELİM’

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Sakaryaspor ile oynanacak olan play-off maçı öncesinde çağrıda bulundu. Uyanık, “Buradan taraftarlarımıza sesleniyorum. Bu play off’ları bir şölene çevirelim. Futbolcularımıza gücünüzü hissettirin. Gelin bu mücadelede yerinizi alın” dedi

‘PLAY-OFF’LARI ŞÖLENE ÇEVİRELİM’

‘GELİN YERİMİZİ ALALIM’

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, play-off’lar öncesi sosyal medya aracılığıyla taraftarlara mesaj yolladı. Sakaryaspor ile Perşembe günü oynanacak olan play-off’un ilk maçına odaklandıklarını söyleyen Başkan Uyanık, “Başka Samsunspor yok. Play off’ları şöleni çevirmek istiyoruz. Buradan taraftarlarımıza sesleniyorum. Bu play off’ları bir şölene çevirelim. Futbolcularımıza gücünüzü hissettirin. Gelin bu mücadelede yerinizi alın” dedi.  

TARAFTARA ÇAĞRI  

Kırmızı-beyazlı kulübün Başkanı İsmail Uyanık, “Futbolcularımızdan beklentilimiz, sahaya çıkıp ölümüne mücadele etmeleri. Mücadele ettikleri zaman futbolcu kaliteleri zaten onların sonuç almalarına yeterli olacaktır. Yönetim olarak teknik ekip ve oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah normal sezonda başaramadığımız şampiyonluk sevincini play off’larda yaşayacağız. Bu noktada herkes üzerine fazlasıyla yerine getirecek” şeklinde konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER