Play-off yolunda kritik viraj

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, ilk 8 sırayı yakından ilgilendiren maçta bugün Petkimspor'a konuk oluyor. Kırmızı beyazlı temsilcimiz kritik maçı saat 18.00'da başlayacak.

Play-off yolunda kritik viraj

RAKİBİ YAKIN TAKİPÇİSİ

Türkiye Basketbol Ligi'nde ilimizi temsil eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, bugün play-off için ilk 8 sırayı yakından ilgilendiren maçta Petkimspor'a konuk oluyor. İzmir Enka Spor Salonu'nda oynanacak olan müsabaka saat 18.00'da başlayacak.  Karşılaşma Youtube Petkim TV'den canlı olarak yayınlanacak. Geride kalan 11 haftada temsilcimizin 7 galibiyeti bulunurken, rakibi ise 6 kez sahadan zaferle ayrılmayı başardı.

SON TOP AKADAR MÜCADELE

Her maçın kendileri için aynı önemde olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Başantrenörü Ayhan Kalyoncu, "Ligin başından bu yana tüm maçlarımıza aynı titizlikle hazırladık. Petkimspor müsabakasının da önemi diğer maçlar gibi. Sahaya çıkıp, bu haftaya kadar verdiğimiz savaşçı mücadeleye devam edeceğiz. Son topa kadar oyunu bırakmayarak, sahadan kazanarak ayrılmak istiyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER