‘PANİK HAVASI UYANDIRMAYIN’

Zor bir dönemden geçtiklerini belirten Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, “Gerektiğinden fazla panik havası, kötümserlik havası uyandırmaya çalışmasınlar. Ben bunların arkasında neler olduğunu çok iyi biliyorum ama çok fazla önemli değil. Kulüp olarak işimizi yapacağız. Şampiyon olacağız” dedi

‘PANİK HAVASI  UYANDIRMAYIN’

‘ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ’

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, geride bırakılan 8 haftanın ardından değerlendirmede bulundu. Başkan Uyanık, “Zor bir dönemden geçiyoruz. Geçen sezon kaybettiğimiz şampiyonluktan sonra taraftarlarımızın, şehrimizin pek tahammüllü olmadığı bir sezona başladık. Herkesi de anlayışla karşılıyorum. Futbolcularımız ve teknik ekibimizle daha iyilerini yapabilecek bir takımız var. İşler kötü giderken takımına sahip çıkmak futbolcularına sevgi göstermek Samsunsporluluğun gereğidir” dedi.

‘KÖPRÜNÜN ALTINDAN ÇOK SULAR AKAR’

Uyanık, “İyiyken gerektiğinden fazla alkışlamak, kötü giderken tu kaka yapmak Samsunspor sevdalılarından beklemediğim bir hareket. Dolayısıyla ben kendi adıma oyuncularımıza son derece güveniyorum. Hocamıza da güveniyorum her şey yolunda. Daha ligin yüzde 20'si oynandı. Daha geride 26-27 maçımız var. Bu köprünün altından daha çok sular geçer. Manisa güçlü bir takım. Bu sezon iyi transferler yaptılar. İyi bir takım. Bu bizim moral bozukluğuna sebebiyet vermemeli” diye konuştu.

‘ŞAMPİYON OLACAĞIZ’

Bu işin peşini bırakmayacaklarını belirten Başkan Uyanık, “İnananlar bizimle yürüyecek. Pazara kadar değil mezara kadar Samsunsporluyuz. Gerçek Samsunsporlular burada işlerini yapsınlar. Gerektiğinden fazla panik havası, kötümserlik havası uyandırmaya çalışmasınlar. Ben bunların arkasında neler olduğunu çok iyi biliyorum ama çok fazla önemli değil. Kulüp olarak işimizi yapacağız. Şampiyon olacağız. İyi oynayacağız. Oynadığımız zamanda bugün felaket senaryoları yazanları o zaman göreceğiz” şeklinde konuştu.

Mustafa ATASEVEN 

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER