Paniğe gerek yok

Sarıyer maçıyla birlikte şehirde başlayan gergin havanın kimseye bir fayda sağlamayacağını belirten Yılport Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Kosif, "Son derece önemli maçlar oynuyoruz ama daha önceden de ifade ettiğimiz gibi Samsunspor her türlü sorununu çözebilecek güçte, bilgi birikimine ve aynı zamanda mali yapıya sahip bir kulüptür" dedi

Paniğe gerek yok

Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Kosif, Samsunhaber.COM Spor Müdürü Özgür Kalanbak'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarıyer beraberliği sonrasında taraftarların teknik direktör Taner Taşkın'ı istifaya davet etmesiyle başlayan karamsar havanın hiç kimseye bir faydasının olmayacağı yönünde görüş bildiren kırmızı beyazlı ekibin Başkan Vekili Tahsin Kosif şunları söyledi: “Evet zor bir dönemden geçiyoruz farkındayız. Samsunspor'un geleceğini çok daha aydınlık görüyorum ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Kaybedilmiş bir şey yok. Rakiplerimizle puan farkının açılmaması önemliydi bizim için. Ama görülüyor ki şampiyonluk yarışı içinde bir kaç takım olacak. Ama sonuçta ligi zirvede bitireceğiz. Devre arasında bütün takımların gerekli takviyeleri yapacaklar. Biz de ilk yarıda gördüğümüz eksiklerimizi kapatmak için çalışıyoruz. İkinci devreye çok daha hazır gireceğiz. Eksiklerimizi gördükçe tamamlamak için çalışıyoruz. 

ZAMANI GELİNCE HAMLEMİZİ YAPARIZ

Bunu da devre arasında herkes görecek. Kendi avantajlarımızı biliyoruz. İkinci yarıda fikstür avantajımız var. Devre arasını çok iyi değerlendireceğimizi düşünüyorum. Her türlü kriz anında çıkardığımız sonuçlar var; bunları profesyonel yapımız değerlendiriyor. Paniğe gerek yok. Tedbirlerimizi alacağız çünkü rakiplerimizle olan puan farkı çok daraldı. Bizimde aynı şekilde kazanmamız gerekiyor. Biz de görüyoruz her şeyi. Ama şu anda bir hamle yapacak bir durumun yok. Zamanı geldiğinde gereken hamleyi yaparız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER