Özköylü, o iddialara ateş püskürdü 

Samsunspor teknik direktörü Osman Özköylü, kendisinin Elazığspor’a gitmek istediği yönündeki iddiaları ortaya atanlara ateş püskürdü.

Özköylü, o iddialara ateş püskürdü 

Samsunspor’un başarılı teknik direktörü Osman Özköylü, Elazığspor’a gitmek istediği yönündeki iddiaları yalanladı ‘Amaç gaye farklı’ diye seslendi.
Bazı haber portallarında kendisi hakkında “Elazığspor’a gözkırptı” şeklinde yer alan haberler üzerine açıklama yapan Osman Özköylü, konuya açıklık getirdi.
Kendisinin 3 ay önce bir dergiye röportaj verdiğini, o röportajında “Elazığspor’a bir gün dönmek ister misiniz ?” şeklinde sorulan soruya, “Elazığspor benim hocalık kariyerimde önemli bir yere sahip. Güzel günlerimizin geçtiği bir yer, şartlar, uygun bir zaman olduğu takdirde takibi orada görev yapmaya hazırız” şeklinde verdiği cevabın şimdi Elazığspor maçı öncesinde yeniymiş gibi gündeme getirilmeye çalışıldığını ifade eden Özköylü, “Ben şuan Samsunspor’da görevliyim. Oraya gitmek gibi ne bir düşüncem, nede bir talebin girişimim oldu. Sadece geçmişte görev yaptığım bir takımla ilgili sorulan soruyu 3 ay önce vefa duygusuyla cevapladım. Şimdi bu başka şekilde uyarlanarak hakkımda olumsuz bir intiba oluşturulmaya çalışılıyor. Başka takımda da görev yapsam ‘Eski takımınız Samsunspor’da yeniden teknik direktörlük yapmak ister misiniz ? diye sorsalar Hayır mı diyeceğim. Böyle bir saçma yaklaşımla karalama yapılmasını anlamak mümkün değil” dedi.

SİSTEMATİK ALGI OPERASYONU YAPILIYOR

‘Hakkımda yalan haber yapanları Allaha havale ediyorum” diyen Özköylü, “Elazığ maçı öncesinde planlı ve programlı olarak sistematik bir algı operasyonuyla karşı karşıyayız. Bu son günlerde arttı. Ben Samsunspor’da mutluyum ve oyuncularımla başarı için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bizim kimseyle bir hesabımız yok. Hesabı olanlar başka kişilerle uğraşsın. Osman Özköylü’nün çizgisi belli. Etik olmayan, görev yaptığı takımına zarar verecek hiçbir girişimde ve harekette bulunmaz. Benim 2.5 yıllık sözleşmem var. Bu görevi kabul ettim, gerekeni yaptım.  Özköylü ile uğraşmak isteyenler boşa kürek çekmesin” diye konuştu.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER