Özköylü: 'Korkmuyoruz'

Samsunspor teknik direktörü Osman Özköylü, 'Hiç bir rakipten korkmuyoruz. Bu anlamda Eskişehirspor maçı da bunlardan bir tanesidir'

Özköylü: 'Korkmuyoruz'
Samsunspor, Eskişehirspor mesaisine başladı. Teknik direktör Osman Özköylü, yönetiminde kırmızı-beyazlılar Nuri Asan Tesislerinde çalıştı. Kültür fizik hareketi yapan futbolcular, çift kale maç yaptı.
Antrenmana sakatlıkları biten Canberk Aydın ve Ercan Yazıcı'nın da katılması teknik yönetimi sevindirdi.
Antrenman sonrasında açıklama yapan Özköylü, Ümraniyespor maçına puan ve puanlar için gittiklerini ancak başarılı olamadıklarını söyledi.
Bazı oyuncuların yüzde yüzünü değil, yüzde 50'sini sahada vermediğini ifade eden Özköylü, "Ancak bunun için kulübeden sahaya müdahale edecek oyuncumuz yok. Özellikle forvet bölgesinde yeterli oyuncumuz olmaması bizim için büyük bir handikap. Buna rağmen bir kaç pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Yani bizden iyi olan bir takıma yenilmedik, tam tersi ikinci yarıdaki oyunumuzla onlardan daha iyi bir takım olduğumuz gösterdik. Ama kötü bir maç kaybettik bu beni oldukça üzdü. Bundan önce bizden daha iyi takımlara yenilmiştik ama bu maçta yenilgi hiç beklemiyordum." diye konuştu.
Kadrodaki oyuncularla ilk yarıyı tamamlamak zorunda olduklarını vurgulayan Özköylü, şunları kaydetti.
"Oyuncularımız şuana kadar gerçekten aslanlar gibi mücadele etti. Bir maçtaki kötü oyun nedeniyle oyuncularımı yargılayamam. Onların herkesin teşekkür borcu var. İnşallah bundan sonraki maçlarda daha iyi sonuçlar alacağız. Biz yeter ki kendimiz gibi oynayalım. Hiç bir rakipten korkmuyoruz. Bu anlamda Eskişehirspor maçı da bunlardan bir tanesidir. Rakibimiz çok iyi takım, çok önemli oyunculardan kurulu bir ekip, hatta Süper Lig ayarında, ancak yeter ki biz kora kor mücadelemizi yapalım. Ben bu anlamda maçtan çok umutluyum. Hiç bir şekilde kimseden korkumuz yok. Gerçek kimliğimizle mücadelemizin  yüzde 100'ü değil, yüzde 200'ünü verelim, inşallah bu maçtan ben puan veya puanlarla ayrılacağımıza ben inanıyorum."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER