Özköylü: '10 futbolcu transfer edebiliriz'

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, devre arasında özellikle hücum hattı olmak üzere 10 futbolcu takıma transfer edeceklerini açıkladı.

Özköylü: '10 futbolcu transfer edebiliriz'
TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, takımın mutlaka transfere ihtiyacı olduğunu söyledi.
Takımın 2 dönem transfer yasağı nedeniyle mevcut oyuncularla oynadığını vurgulayan Özköylü, "Özellikle hücum bölgesinde oyunculara ihtiyacımız var. Bu bölgede hiç alternatifimiz yok. Düşündüğümüz bir çok oyuncular var. Bazılarının sözleşmeleri kulüpleriyle devam ediyor. Bunlar içerisinde kulüp şartlarına ve bizim şartlarımıza uygun olanları tercih edeceğiz. Yabancı oyuncu haklarımız var bunları kullanacağız. Kadro alternatifi mutlaka oluşturmak zorundayız. Bu takımın mutlaka yüzde yüz takviyeye ihtiyacı var. Ben sayı vermek istemiyorum, ancak alınacak oyuncu sayısı 5 olur, 8 olur veya 10 olur" ifadesini kullandı.
Takımın özveriyle bugünlere geldiğini belirten Özköylü, "Devre arasına kadar 3 maç oynayacağız. Bu maçlardan mutlaka puanlar çıkarmamız lazım. Önümüzde Eskişehirspor maçı var. Aklımız, fikrimiz bu maçta olacak. Sahamızda mutlak puan almamız gerekli" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER