Oyundan memnun skordan değil

Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, sahalarında oynadıkları Göztepe karşılaşmasıyla alakalı olarak değerlendirmede bulundu.

Oyundan memnun skordan değil

20.haftanın kapanış mücadelesinde bordo mavili takım Göztepe ile sahasında karşılaştı. Karşılaşma 0-0 berabere sonuçlandı. Maç sonunda basın mensuplarının karşısına çıkan Çalımbay, oyundan memnun kaldığını söyledi.

Rıza Çalımbay, "Sahanın her yerinde biz vardık. Yaptığımız posizyonların hepsinde organize olarak geldik. Ölü topları iyi değerlendirdik ama maalesef gol bulamadık. Oyundan takımın mücadelesinden çok memnunum. Önemli olan bu oyunu diğer maçlara yansıtmamız gerekiyor. Üzüldüğümüz, bu oyunun karşılığı bu olmaması gerekiyordu. 3 ya da 4-0 kazanmamız gerekiyordu. Kalenin önünden bir türlü golü atamadık. Kalecileri gerçekten mükemmeldi. Çok iyi performans gösterdi. Kalecinin iyi günlerinden birine rastladık. Sahanın her yerinde olan bir Trabzonspor vardı. Rodallega'ya yapılan bir penaltı vardı ama yüzde yüz penaltılydı bize göre, onunda verilmesi gerekiyordu. Hakemin dalgınlığına geldi. O posizyonda öyle gitti. Bizim rahat bir galibiyet almamız gereken bir maçtı" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER