Osman Genç'e Tepkiler Dinmiyor

Kırmızı-beyazlı taraftarlar, Samsunspor’u küçümseyen açıklamalar yapan Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e dün de tepki gösterdiler

Osman Genç'e Tepkiler Dinmiyor

İŞTE O İFADELER

Samsun Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı'nın düzenlediği sabah kahvaltısına katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kahvaltıya davet edilen basın gazetecilerin buradan sonra Samsunspor antrenmanına gideceklerini söylemeleri üzerine, “Bu şehirde Süper Lig’de sadece 1 takım var. Samsunspor 2. ligde bir takım. Bu (Canik) da Süper Lig’deki bir takım. Samsunspor bizim takımımız, markamız ama ne yapalım 2. ligde. Bizim asıl takımımız bayan basketbol takımı. Kim Süper Lig’de ise o hak ediyordur. Öyle değil mi?” ifadelerini kullanmıştı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Osman Genç’in Samsunspor için kullandığı kelimelere tepkiler gelmeye devam ediyor. Son olarak dün Samsunspor ile Diyarbekirspor arasında oynanan kupa maçında taraftarlar Osman Genç’le birlikte Samsunsporlu yönetici Fazlı Abdik’e tepki gösterdiler. Kırmız-beyazlı taraftarlar ‘Fazlı A. İstifa, Osman G. İstifa’ yazılı pankart açtılar. Fakat emniyet güçleri bu pankarta anında müdahale ettiler. Sivil ekipler taraftarın elinden pankartı alıp stat dışına çıkarttılar. Hakaret içermeyen bir pankartın açılmasına neden izin verilmediği ise akıllarda soru işareti bıraktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER