‘ORADAN ÇIKMASINI BİLECEĞİZ’

Sakaryaspor’a karşı seyirci baskısını iyi kuran bir takıma karşı oynayacaklarını belirten Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Deplasmandan istediğimizi alacağımızı ümit ediyorum. Allah’ın izni ile oradan çıkmasını da bileceğiz” dedi

‘ORADAN ÇIKMASINI BİLECEĞİZ’

‘SON DURUM GAYET İYİ’

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, pazar günü oynayacakları zorlu Sakaryaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Sakaryaspor ile oynayacakları karşılaşmanın fair-play çerçevesi içerisinde geçmesini istediğini belirten Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Takımda son durum gayet iyi, moralliyiz. İlk yarının final niteliğindeki son maçını oynayacağız” dedi.

‘GÜZELLİKLERİ HAK EDEN BİR TAKIM’

Taşkın, “Maçın fair-play çerçevesinde geçmesini istiyoruz. Deplasmandan istediğimizi alacağımızı ümit ediyorum. Biz iyi bir takımız. Samsun ve Samsunspor güzellikleri hak eden bir takım. Taraftarlarımızın duaları bizim için çok önemli. Zor bir karşılaşma olacağını biliyoruz. Seyirci baskısını iyi kuran bir takıma karşı oynayacağız ama Allah’ın izni ile oradan çıkmasını da bileceğiz” şeklinde konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER