Onur Eriş sabırsızlanıyor

Samsunspor gibi büyük bir kulüpte olmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen yeni transfer Onur Eriş, "Kırmızı-beyazlı formayla taraftarımızın önüne çıkacağım Gümüşhane maçını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum" dedi

Onur Eriş sabırsızlanıyor

Yılport Samsunspor'un Zonguldak Kömürspor'dan transferi Onur Eriş, kısa süre olmasına rağmen yeni takımına uyum sağladı. Antrenmanlarda takım arkadaşlarıyla arasında güzel bir bağ kuran kırmızı-beyazlı ekibin çiçeği burnunda yeni transferi Onur Eriş, sezon sonunda şampiyonluk hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Takım olarak bunu başarabilecek güçte ve yetenekte bir oyuncu kadrolarının olduğunu söyleyen Onur Eriş, "Samsunspor büyük bir takım. Bulunduğumuz yer bizim büyüklüğümüzle kesinlikle örtüşmüyor" dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIM

Samsunspor gibi büyük bir kulüpte olmasının kendisini ayrıca çok mutlu ettiğini de söyleyen Eriş, "Kırmızı-beyazlı formayla taraftarımızın önüne çıkacağım Gümüşhane maçını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah benden beklentileri fazlasıyla karşılayacağım. Bunun içinde çok çalışmam gerektiğinin farkındayım. Taraftarlarımızın da desteğiyle en kısa süre içinde layık olduğumuz yerlere çıkacağız. Bunun için ekip olarak üzerimize düşen ne varsa her şeyi yapacağız. Yeter ki taraftarımız bize olan desteğini ve inancını yitirmesin" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER