Önder Özen sesleri

Samsunspor’da yeni bir devrin başlamasının ardından her şey netlik kazanıyor. Kırmızı-beyazlı kulüpte Teknik Direktör olarak Önder Özen’in adı geçiyor. Görüşüldüğü öğrenilen teknik adamla büyük ölçüde anlaşıldığı öğrenildi

Önder Özen sesleri

Samsunspor’da yapılan tarihi kongrenin ardından çalışmalara hız verildi. İsmail Uyanık başkanlığında oluşan yeni yönetim geç kalmadan hamleler yapmaya başladı.

Uyanık’ın teknik direktör olarak görüştüğü ismin Önder Özen olduğu öğrenildi. Özen, 2005-2010 yılları arasında Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük, 2009-2010 sezonunda Hacettepe, 2010-2011 sezonunda Bugsaşspor teknik direktör olarak görev aldı. 

BİR ARAYA GELECEKLER

2013-2014 sezonunda Beşiktaş Sportif Direktör olarak çalışan Özen, Kasımpaşa ve son olarak Göztepe’de teknik direktörlük yaptı. Uyanık ile Özen arasında yapılan son görüşmenin olumlu geçtiği belirtildi. Samsunspor’un başına teknik patron olarak geçmesine kesin gözüyle bakılan Özen’in bu ay içinde İstanbul veya Samsun’da Uyanık’la bir araya gelerek son görüşmeyi yapacağı ve herhangi bir pürüz çıkmaması durumunda da resmi imzayı atacağı öğrenildi. 

Mustafa ATASEVEN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER