Öncelik mevcut kadroyu korumak

Öncelikli hedeflerinin mevcut kadroyu korumak olduğunu belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, “Tahta açılmayacakmış ve transfer yapılmayacakmış gibi hareket ediyoruz” dedi.

Öncelik mevcut kadroyu korumak

Önceki gün Samsun Valilik Binası’nda Vali Osman Kaymak ve futbolcular arasında yapılan görüşmenin olumlu geçmesi kırmızı beyazlı camiada taşların yavaş yavaş yerine oturmasına neden oldu. Sportif Direktör Coşkun Zeren, Göksu Türkdoğan, Ahmet Burak Solakel, Ercan Yazıcı, Ahmet Cebe, Kenan Karışık ve Furkan Köse'nin takımda kalacaklarını açıklamalarıyla beraber takımdaki oyuncu konusundaki belirsizliğinin de büyük ölçüde ortadan kalkdığını söyledi.

TRANSFER LİSTESİ HAZIR

İkinci yarı hazırlıklarına Samsun’da yaptıkları kampla devam ettiklerini dile getiren Coşkun Zeren, “Şu anda elimizdeki kadroyu tutmakta ilk hedefimiz. Bu gerçekleşti. Oyuncularımız Valimiz Osman teklifini kabul etti. Tahta açılmayacakmış ve transfer yapılmayacakmış gibi hareket ediyoruz. Açılırsa da transfer listemiz hazır. Listemizdeki oyuncularla temaslarımızı sürdürüyoruz. Bu kötü günleri atlatıp tüm camiamızın artık yüzünü güldürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER