‘Önce efsane başkana sorun’

‘Geçen sezon kandırıldık’ diyerek açıklama yapan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, bu cümleyi kimler için kurduğuyla ilgili olarak, “Ben bunu ilk Samsunspor Yönetim Kurulu toplantısında, İsmail Uyanık'tan duymuştum. Bizleri kandıranların kim olduğunu önce efsane başkana sorun lütfen” diyerek ikinci bir açıklama yaptı

‘Önce efsane başkana sorun’

‘KANDIRILDIK’ DEMİŞTİ

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, geçtiğimiz günlerde bir taraftarın kendisine yönelttiği soruya sosyal medya hesabından ‘geçen sezon kandırıldık’ diye cevap vermişti. Yıldırım’ın yaptığı bu açıklamada kimi eleştirdiği merak edilirken, sezonun bitmesinin ardından scout ekibinden istifa eden Celil Sağır ve Başkan Yardımcısı Emin Kar da Yıldırım'ı eleştirmişti.

GÜNDEM OLDU

Yıldırım, önceki akşam twitter hesabından yine gündem oluşturan bir açıklama yaptı. Attığı twette, “Ben bunu ilk Samsunspor Yönetim Kurulu toplantısında, İsmail Uyanık'tan duymuştum. Ben de bunu yüksek sesle dile getirdim ki artık Samsunspor taraftarı rahat olsun. Bir daha olmasına yönetim kurulu olarak izin vermeyeceğiz dedim. Bizleri kandıranların kim olduğunu önce efsane başkana sorun lütfen" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER