Olimpiyat müsabaka takvimi belli oldu

Samsun'da 18 Temmuz-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları (Deaflympics 2017) müsabaka takvimi belli oldu.

Olimpiyat müsabaka takvimi belli oldu

18-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Samsun'da gerçekleştirilecek Dünyanın 3'üncü en büyük spor organizasyonu olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın müsabaka takvimi belli oldu. 
Dünya'nın 106 ülkesinden 21 branşta sporcuların yanı sıra teknik ekip ve hakemler ile 5 binden fazla katılımın olacağı organizasyonda 6 kıtadan binlerce sporsever Samsun’da buluşacak.

Hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, olimpiyat heyecanı heyecanı ise tüm kenti sardı.

Deaflympics 2017 olimpiyatları için yayınlanan program takvimi ise şu şekilde:

ATLETİZM MÜSABAKA TAKVİMİ

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

16.00

Heptatlon – 100m engelli

16.10

Erkekler gülle atma – eleme

16.20

Erkekler 100m – eleme

16.30

Kadınlar sırıkla atlama –  eleme  

16.40

Kadınlar 100m engelli – Yarı final

17.00

Heptatlon – yüksek atlama

17.00

Erkekler 110m engelli– Yarı final

17.20

Erkekler 10.000m – Yarı final

18.30

Kadınlar çekiç atma – Final

18.45

Erkekler yüksek atlama –  eleme

19.00

Heptatlon – gülle atma

19.00

Kadınlar 1500m –  eleme

19.30

Erkekler 1500m –  eleme

20.00

Kadınlar 100m –  eleme

20.30

Erkekler 100m –   eleme

21.00

Heptatlon – 200m

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

16.00

Heptatlon – uzun atlama

16.05

Kadınlar sırıkla atlama – Final

16.30

Erkekler 400m – eleme

16.45

Erkekler yüksek atlama – Final

16.50

Kadınlar 100m engelli– Final

17.05

Erkekler 110m engelli– Final

17.20

Kadınlar 10.000m – Final

17.30

Heptatlon – cirit atma

17.30

Erkekler gülle atma – Final

18.00

Erkekler 3 adım atlama – eleme

18.10

Kadınlar 100m – Yarı final

18.30

Erkekler 100m – Yarı final

18.45

Erkekler cirit atma – eleme

18.50

Erkekler 10.000m – Final

19.30

Heptatlon – 800m

19.50

Kadınlar 1500m – Yarı final

20.10

Erkekler 1500m – Yarı final

20.30

Kadınlar 400m – eleme

21.00

Erkekler 400m – eleme

ATLETİZM MÜSABAKA TAKVİMİ

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

16.00

Erkekler sırıkla atlama –  eleme

16.30

Kadınlar 3 adım atlama –  eleme

17.00

Kadınlar gülle atma  –  eleme

17.30

Erkekler cirit atma – Final

17.45

Kadınlar 100m – Final

18.00

Erkekler 100m – Final

18.20

Kadınlar 1500m – Final

18.30

Erkekler 3 adım atlama – Final

18.40

Erkekler 1500m – Final

19.00

Erkekler çekiç atma –  eleme

19.15

Kadınlar 400m – Yarı final

19.45

Erkekler 400m – Yarı final

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

15.30

Erkekler sırıkla atlama – Final

16.00

Kadınlar 3 adım atlama – Final

16.30

Erkekler 200m – eleme

16.45

Erkekler çekiç atma – Final

16.50

Kadınlar 400m – Final

17.00

Kadınlar gülle atma – Final

17.05

Erkekler 400m – Final

17.20

Kadınlar 3000m engelli – Final

17.45

Erkekler uzun atlama – eleme

17.50

Erkekler 3000m engelli – Final

18.00

Kadınlar 400m engelli – Yarı final

18.15

Kadınlar cirit atma – eleme

18.20

Erkekler 400m engelli– Yarı final

18.50

Kadınlar 800m – eleme

19.30

Erkekler 800m – eleme

20.10

Kadınlar 200m – eleme

20.30

Erkekler disk atma – eleme

20.40

Erkekler 200m – eleme

ATLETİZM MÜSABAKA TAKVİMİ

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

16.00

Dekatlon  – 100m

16.45

Erkekler disk atma – Final

16.45

Dekatlon  – uzun atlama

17.00

Kadınlar 200m – Yarı final

17.20

Erkekler 200m – Yarı final

17.50

Kadınlar 400m engelli – Final

18.00

Erkekler uzun atlama – Final

18.10

Erkekler 400m engelli– Final

18.15

Dekatlon – gülle atma

18.15

Kadınlar cirit atma – Final

18.30

Kadınlar 800m – Yarı final

19.00

Erkekler 800m – Yarı final

19.30

Kadınlar uzun atlama –  eleme

19.45

Dekatlon – yüksek atlama

21.15

Dekatlon – 400m

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

16.00

Dekatlon – 110m engelli

16.30

Kadınlar 5000m – Yarı final

16.45

Dekatlon – disk atma

17.00

Kadınlar uzun atlama – Final

17.20

Erkekler 5000m – Yarı final

18.00

Dekatlon – sırıkla atlama

18.00

Kadınlar yüksek atlama – eleme

18.10

Kadınlar 200m – Final

18.25

Erkekler 200m – Final

18.45

Kadınlar 800m – Final

19.00

Erkekler 800m – Final

19.15

Dekatlon– cirit atma

19.20

Kadınlar 4x100m bayrak yarışı – Yarı final

19.40

Erkekler 4x100m bayrak yarışı – Yarı final

20.00

Kadınlar 4x400m bayrak yarışı – Yarı final

20.20

Erkekler 4x400m bayrak yarışı – Yarı final

20.30

Kadınlar disk atma – eleme

20.40

Dekatlon – 1500m

ATLETİZM MÜSABAKA TAKVİMİ

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis:  İlkadım Atletizm Stadyumu

Saat

Durum

07.30

Kadınlar maraton – Final

07.30

Erkekler maraton – Final

17.30

Kadınlar 5000m  – Final

17.30

Kadınlar disk atma – Final

18.00

Kadınlar 4x100m bayrak yarışı – Final

18.20

Erkekler 4x100m bayrak yarışı – Final

18.30

Kadınlar yüksek atlama – Final

18.40

Erkekler 5000m – Final

19.10

Kadınlar 4x400m bayrak yarışı – Final

19.30

Erkekler 4x400m bayrak yarışı – Final

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

BADMİNTON MÜSABAKA TAKVİMİ

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Takım müsabakaları

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Takım müsabakaları

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Takım müsabakaları

13.00 – 16.00

Yarı finaller

16.00 – 19.00

Finaller

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Bireysel müsabakalar

24 Temmuz 2017 –  Pazartesi

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Bireysel müsabakalar

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Bireysel müsabakalar

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 19.00

Bireysel müsabakalar

BADMİNTON MÜSABAKA TAKVİMİ

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Bireysel müsabakalar

13.00 – 19.00

Yarı finaller

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Bafra Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 13.00

3-4 maçı

13.00 – 18.00

Finaller

BASKETBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum 

Tesis

11.00

M1

Türkiye v Polonya

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

M2

Rusya v Avustralya  

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

M3

Yunanistan v Çin Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

M4

Slovenya v Arjantin

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M5

Venezuela v Litvanya

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

M6

Ukrayna v Kenya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

W1

İtalya v Polonya

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

W2

Rusya v Litvanya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

20 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M7

Avustralya v Slovenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

10.00

M8

Polonya v Yunanistan

Bahattin Ekinci Spor Salonu

12.00

M9

Kenya v Rusya

Yaşar Doğu Spor Salonu

12.00

M10

Litvanya v Türkiye

Bahattin Ekinci Spor Salonu

14.00

W3

Çin v Rusya

Yaşar Doğu Spor Salonu

14.00

W4

Litvanya v İtalya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M11

Arjantin v Ukrayna

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

M12

Çin Taipei v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.00

W5

Kenya v Ukrayna

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.00

W6

Türkiye v Yunanistan

Bahattin Ekinci Spor Salonu

21 Temmuz 2017 – Cuma

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M13

Litvanya v Polonya

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

M14

Kenya v Avustralya 

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

M15

Venezuela v Yunanistan

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

M16

Ukrayna v Slovenya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

W7

Polonya v Litvanya

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

W8

İtalya v Çin

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M17

Türkiye v Çin Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M18

Rusya v Arjantin

Bahattin Ekinci Spor Salonu

BASKETBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

16.00

W9

Yunanistan v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

W10

Ukrayna v Türkiye 

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

W11

Çin v Polonya

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

W12

Rusya v İtalya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

23 Temmuz 2017 – Pazar

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M19

Avustralya v Ukrayna

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

M20

Polonya v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

M21

Arjantin v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

M22

Çin Taipei v Litvanya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

W13

Litvanya v Çin

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

W14

Polonya v Rusya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M23

Slovenya v Rusya

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M24

Yunanistan v Türkiye

Bahattin Ekinci Spor Salonu

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

W15

Kenya v Türkiye

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

W16

Yunanistan v Ukrayna

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

M25

Çin Taipei v Polonya

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

M26

Arjantin v Avustralya 

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M27

Türkiye v Venezuela

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

M28

Rusya v Ukrayna

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M29

Litvanya v Yunanistan

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M30

Kenya v Slovenya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

BASKETBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

25 Temmuz 2017 – Salı

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

W17

B2 v A3 /  Çeyrek final

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

W18

A1 v B4 /  Çeyrek final

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

W19

A2 v B3 /  Çeyrek final

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

W20

B1 v A4 /  Çeyrek final

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M31

B2 v A3 /  Çeyrek final

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

M32

A1 v B4 /  Çeyrek final

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M33

A2 v B3 /  Çeyrek final

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M34

B1 v A4 /  Çeyrek final

Bahattin Ekinci Spor Salonu

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

W21

L 17 v L 18 / 5-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

W22

L 19 v L 20 / 5-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M35

L 31 v L 32 / 5-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M36

L 33 v L 34 / 5-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

27 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

W23

W 17 v W 18  / Yarı final

Yaşar Doğu Spor Salonu

11.00

W24

L 21 v L 22  / 7-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

13.30

W25

W 19 v W 20  / Yarı final

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

W26

W 21 v W 22  / 5-6 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

16.00

M37

W 31 v W 32 / Yarı final

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

M38

L 35 v L 36  / 7-8 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

18.30

M39

W 33 v W 34  / Yarı final

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M40

W 35 v W 36  / 5-6 maçı

Bahattin Ekinci Spor Salonu

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

W27

L 23 v L  25 / 3-4 maçı

Yaşar Doğu Spor Salonu

13.30

M41

L 37 v L39 / 3-4 maçı

Yaşar Doğu Spor Salonu

16.00

W28

W 23 v W 25 / Final 

Yaşar Doğu Spor Salonu

18.30

M42

W 37 v W 39 /  Final

Yaşar Doğu Spor Salonu

PLAJ VOLEYBOLU MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

08.00 – 20.00

Grup 1. maçlar – Erkekler&Kadınlar

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

08.00 – 20.00

Grup 2. maçlar – Erkekler&Kadınlar

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

08.00 – 20.00

Grup 3. maçlar – Erkekler&Kadınlar

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 20.00

Grup 4-5. maçlar– Erkekler&Kadınlar

24 Temmuz 2017 –  Pazartesi

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Grup eleme – Erkekler&Kadınlar

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 20.00

Son 16 turu – Erkekler&Kadınlar

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Çeyrek finaller – Erkekler&Kadınlar

PLAJ VOLEYBOLU MÜSABAKA TAKVİMİ

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 20.00

Yarı finaller– Erkekler&Kadınlar

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: İlkadım Plaj Voleybolu Tesisi

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Finaller– Erkekler&Kadınlar

BOWLİNG MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Tek Erkekler Group A (80 x)

13.00 – 16.00

Tek Erkekler Group B (80 x)

16.30 – 18.00

Tek Erkekler Final

18.30 – 19.00

Madalya töreni - Tek Erkekler

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Tek Kadınlar Group A (60 x)

13.00 – 16.00

Tek Kadınlar Group B (40 x)

16.30 – 18.00

Tek Kadınlar Final

18.30 – 19.00

Madalya töreni - Tek Kadınlar

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Çift Erkekler Group A (34 x)

13.00 – 16.00

Çift Erkekler Group B (34 x)

16.30 – 18.00

Çift Erkekler Final

18.30 – 19.00

Madalya töreni - Çift Erkekler

                                                                                                                                                    

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Çift Kadınlar Group A (30 x)

13.00 – 16.00

Çift Kadınlar Group B (30 x)

16.30 – 18.00

Çift Kadınlar Final

18.30 – 19.00

Madalya töreni - Çift Kadınlar

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Üçlü Erkekler (36 x)

13.00 – 16.00

Üçlü Erkekler  (36 x)

16.30 – 18.30

Üçlü Erkekler Final

19.00 – 20.00

Madalya töreni - Üçlü Erkekler

BOWLİNG MÜSABAKA TAKVİMİ

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Üçlü Kadınlar  (30 x)

13.00 – 16.00

Üçlü Kadınlar  (30 x)

16.30 – 18.30

Üçlü Kadınlar Final

19.00 – 20.00

Madalya töreni - Üçlü Kadınlar

                                                                                                                                                    

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Erkekler Takım (24 x)

13.00 – 16.00

Erkekler Takım  (24 x)

16.30 – 18.30

Erkekler Takım Final

19.00 – 20.00

Madalya töreni - Erkekler Takım

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 12.00

Kadınlar Takım (16 x)

13.00 – 16.00

Kadınlar Takım  (16 x)

16.30 – 18.30

Kadınlar Takım Final

19.00 – 20.00

Madalya töreni - Kadınlar Takım

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: İlkadım Bowling Salonu

Saat

Durum

09.00 – 10.00

Master Erkekler 1. tur

09.00 – 10.00

Master Kadınlar 1. tur

10.30 – 11.30

Master Erkekler 2. tur

10.30 – 11.30

Master Kadınlar 2. tur

12.00 – 13.00

Master Erkekler Çeyrek final

12.00 – 13.00

Master Kadınlar Çeyrek final

13.30 – 14.30

Erkekler&Kadınlar Yarı final & Final

15.30 – 16.30

Madalya töreni Master/Takım Erkekler&Kadınlar

 YOL BİSİKLETİ MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: 19 Mayıs İlçesi

Saat

Durum

09.00

1000m Sprint

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: 19 Mayıs İlçesi Piknik Alanı

Saat

Durum

09.00

Bireysel zamana karşı

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: 19 Mayıs İlçesi Piknik Alanı

Saat

Durum

09.00

Bireysel yol yarışı

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: 19 Mayıs İlçesi Piknik Alanı

Saat

Durum

09.00

50 km puan yarışı

FUTBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

18 Temmuz 2017 – Salı

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W1

Türkiye v Brezilya

19 Mayıs Stadyumu

10.00

W2

Rusya v Çin

Bafra Stadyumu

10.00

W3

Büyük Britanya v Polonya

Çarşamba Stadyumu

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M2

Mısır v Venezuela

Bafra Stadyumu

10.00

M5

Ukrayna v Japonya

Çarşamba Stadyumu

10.00

M6

İtalya v Arjantin

19 Mayıs Stadyumu

16.00

M4

Fransa v Nijerya

Bafra Stadyumu

16.00

M7

Rusya v Koreaa

19 Mayıs Stadyumu

16.00

M8

Büyük Britanya v Brezilya

Çarşamba Stadyumu

20.00

M3

Almanya v İran

Bafra Stadyumu

20.00

M1

Türkiye v Suudi Arabistan

19 Mayıs Stadyumu

20 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

18.00

W4

Çin v Türkiye

19 Mayıs Stadyumu

18.00

W5

Polonya v Rusya

Bafra Stadyumu

18.00

W6

Brezilya v Büyük Britanya

Çarşamba Stadyumu

21 Temmuz 2017 – Cuma

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M16

Koreaa v Brezilya

Bafra Stadyumu

10.00

M12

İran v Nijerya

Çarşamba Stadyumu

10.00

M11

Almanya v Fransa

19 Mayıs Stadyumu

16.00

M13

Ukrayna v İtalya

 Bafra Stadyumu

16.00

M10

Suudi Arabistan v Venezuela

Çarşamba Stadyumu

16.00

M14

Japonya v Arjantin

19 Mayıs Stadyumu

20.00

M15

Rusya v Büyük Britanya

 Bafra Stadyumu

20.00

M9

Türkiye v Mısır

19 Mayıs Stadyumu

FUTBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

18.00

W7

Türkiye v Polonya

Bafra Stadyumu

18.00

W8

Rusya v Büyük Britanya

19 Mayıs Stadyumu

18.00

W9

Çin v Brezilya

Çarşamba Stadyumu

23 Temmuz 2017 – Pazar

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M18

Venezuela v Türkiye

Çarşamba Stadyumu

10.00

M17

Mısır v Suudi Arabistan

19 Mayıs Stadyumu

15.00

M19

Fransa v İran

Çarşamba Stadyumu

15.00

M20

Nijerya v Almanya

Bafra Stadyumu

18.00

M21

İtalya v Japonya

Çarşamba Stadyumu

18.00

M22

Arjantin v Ukrayna

Bafra Stadyumu

21.00

M23

Büyük Britanya v Koreaa

19 Mayıs Stadyumu

21.00

M24

Brezilya v Rusya

Bafra  Stadyumu

 

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

18.00

W10

Büyük Britanya v Türkiye

Çarşamba Stadyumu

18.00

W11

Brezilya v Rusya

Bafra Stadyumu

18.00

W12

Polonya v Çin

19 Mayıs Stadyumu

25 Temmuz 2017 – Salı

 Saat

#

  Durum

Tesis

16.00

M25

A1 v B2 / Çeyrek final 1

19 Mayıs Stadyumu

16.00

M26

B1 v A2 / Çeyrek final 2

Bafra Stadyumu

20.00

M27

C1 v D2 / Çeyrek final 3

19 Mayıs Stadyumu

20.00

M28

D1 v C2 / Çeyrek final 4

Bafra Stadyumu

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum

Tesis

18.00

W13

Türkiye v Rusya

19 Mayıs Stadyumu

18.00

W14

Çin v Büyük Britanya

Bafra Stadyumu

18.00

W15

Polonya v Brezilya

Çarşamba Stadyumu

FUTBOL MÜSABAKA TAKVİMİ    

27 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M29

L 25 v L 27  / 5-8 maçı

Bafra Stadyumu

10.00

M30

L 26 v L 28 / 5-8 maçı

Çarşamba Stadyumu

16.00

M31

W 25 v W 27 / Yarı final 1

19 Mayıs Stadyumu

20.00

M32

W 26 v W 28 / Yarı final 2

19 Mayıs Stadyumu

28 Temmuz 2017 – Cuma

 Saat

#

  Durum

Tesis

17.00

W16

A5 v A6 / 5-6 maçı

Bafra Stadyumu

20.00

W17

A3 v A4 / 3-4 maçı

19 Mayıs Stadyumu

 

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

M33

 L 29 v L 30  / 7-8 maçı

Bafra Stadyumu

10.00

M34

W 29 v W 30 / 5-6 maçı

Çarşamba Stadyumu

17.00

M35

L 31 v L 32 / 3-4 maçı

19 Mayıs Stadyumu

21.00

W18

A1 v A2 / Final

19 Mayıs Stadyumu

30 Temmuz 2017 – Pazar

 Saat

#

  Durum

Tesis

16.00

M36

W 31 v W 32 / Final

 19 Mayıs Stadyumu

GOLF MÜSABAKA TAKVİMİ

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

1.  tur

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

2. tur

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

Son 16 turu

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

Çeyrek final

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

Yarı final

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Samsun Golf Kulübü

Saat

Durum

09.00

Final

HENTBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

11.00

M1

Türkiye v Brezilya

14.00

M2

Rusya v Sırbistan

17.00

M3

Hırvatistan v Kamerun  

20.00

M4

Danimarka v Almanya

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

11.00

M5

Almanya v Hırvatistan

14.00

M6

Kamerun v Danimarka

17.00

M7

Sırbistan v Türkiye

20.00

M8

Brezilya v Rusya

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

11.00

M9

Sırbistan v Brezilya

14.00

M10

Türkiye v Rusya

17.00

M11

Danimarka v Hırvatistan

20.00

M12

Kamerun v Almanya

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

11.00

M13

A3 v B4 / 5-8 maçı

14.00

M14

B3 v A4 / 5-8 maçı

17.00

M15

A1 v B2 / Yarı final 1

20.00

M16

B1 v A2 / Yarı final 2

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

12.00

M17

L13 v L14 / 7-8 maçı

15.00

M18

W13 v W14 / 5-6 maçı

HENTBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Çarşamba Spor Salonu

 Saat

#

  Durum

11.00

M19

L15 v L16 / 3-4 maçı

14.00

M20

W15 v W16 / Final

JUDO MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 11.00

Kata takım

11.00 – 15.00

Bireysel müsabakalar

Erkekler: 60, 66,73 kg

Kadınlar: 48, 52, 57 kg

16.00

Madalya töreni

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

10.00 – 15.00

Bireysel müsabakalar

Erkekler: 81, 90, 100, +100 kg

Kadınlar: 63, 70, 78, +78 kg

16.00

Madalya töreni

                          

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

10.00 – 14.00

Takım müsabakaları -  Erkekler&Kadınlar

15.00

Madalya töreni

KARATE MÜSABAKA TAKVİMİ

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Kata Bireysel Erkekler&Kadınlar

Kumite Bireysel Erkekler -60 kg

Kumite Bireysel Kadınlar -50 kg

13.00 – 13.30

Madalya töreni

14.30 – 17.30

Kata Takım Erkekler&Kadınlar

Kumite Bireysel Erkekler -67 kg

Kumite Bireysel Kadınlar -55 kg

 17.30 – 18.00

Madalya töreni

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.30 – 13.00

Kumite Bireysel Erkekler -75, -84 kg

Kumite Bireysel Kadınlar -61, -68 kg

13.00 – 13.30

Madalya töreni

14.30 – 17.00

Kumite Bireysel Erkekler +84 kg

Kumite Bireysel Kadınlar +68 kg

17.00 – 17.30

Madalya töreni

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 13.00

Kumite Open Erkekler&Kadınlar

13.00 – 13.30

Madalya töreni

14.30 – 17.00

Kumite Takım Erkekler&Kadınlar

17.00 – 17.30

Madalya töreni

DAĞ BİSİKLETİ MÜSABAKA TAKVİMİ

24 Temmuz 2017 –  Pazartesi

Tesis: Aksu Köyü

Saat

Durum

09.00

Cross-Country olympics

ORYANTİRİNG MÜSABAKA TAKVİMİ

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Tekkeköy

Saat

Durum

10.00

Sprint

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: Cumhuriyet Meydanı

Saat

Durum

09.00

Sprint Bayrak yarışı (Karışık)

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: Bayraktepe

Saat

Durum

10.00

Orta mesafe

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Kocadağ

Saat

Durum

10.00

Uzun mesafe

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: Yeniköy

Saat

Durum

10.00

Bayrak yarışı

ATICILIK MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Erkekler 10m havalı tüfek – Elemeler & Final

Madalya töreni

Kadınlar PET 50m Tüfek 3 Pozisyon

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Kadınlar 50m Tüfek 3 Pozisyon – Elemeler&Final

Madalya töreni

Erkekler PET 25m Tabanca

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Erkekler 25m Tabanca – Elemeler&Final

Madalya töreni

Kadınlar PET Havalı Tabanca

Erkekler PET 50m prone

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Kadınlar 10m havalı tabanca – Elemeler

Erkekler 50m prone – Elemeler&Final

Kadınlar 10m havalı tabanca – Final

Madalya töreni

Erkekler PET 10m havalı tabanca

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Erkekler 10m havalı tabanca – Elemeler&Final

Madalya töreni

Erkekler PET 50m Tüfek 3 Pozisyon

ATICILIK MÜSABAKA TAKVİMİ

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Erkekler 50m Tüfek 3 Pozisyon – Elemeler &Final

Madalya töreni

Kadınlar PET 10m havalı tüfek

Erkekler PET 25m rapid fire tabanca

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Kadınlar 10m havalı tüfek – Elemeler

Erkekler 25m rapid fire tabanca – Elemeler

Kadınlar 10m havalı tüfek – Final

Madalya töreni

Erkekler 25m rapid fire tabanca – Final

Madalya töreni

Kadınlar PET 25m tabanca

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Kadınlar 25m tabanca – Elemeler&Final

Madalya töreni

Erkekler PET 50m Tabanca

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Erkekler 50m tabanca – Elemeler&Final

Madalya töreni

Kadınlar PET 50m prone

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  Bafra Atıcılık Tesisi

Saat

Durum

10.00

Kadınlar 50m prone – Elemeler & Final

Madalya töreni

YÜZME MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

09.00 – 11.00

Elemeler

1

Mix 4x100m serbest bayrak yarışı

2

Erkekler 400m serbest

3

Kadınlar 200m serbest

4

Erkekler 50m sırtüstü

5

Kadınlar 50 m kurbağalama

6

Erkekler 200m kelebek

7

Kadınlar 800 m serbest

8

Kadınlar 4x100m karışık bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

9

Mix 4x100m serbest bayrak yarışı

10

Erkekler 400m serbest

11

Kadınlar 200m serbest

9,10&11 madalya töreni

12

Erkekler 50m sırtüstü

13

Kadınlar 50 m kurbağalama

12&13 madalya töreni

14

Erkekler 200m kelebek

15

Kadınlar 4x100m karışık bayrak yarışı

14&15 madalya töreni

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

09.00 – 11.00

Elemeler

16

Kadınlar 50m serbest

17

Erkekler 100m kurbağalama

18

Kadınlar 100m sırtüstü

19

Erkekler 400m bireysel karışık

20

Kadınlar 100 m kelebek

21

Erkekler 4x200m serbest bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

22

Kadınlar 50m serbest (Yarı final)

23

Erkekler 100m kurbağalama

24

Kadınlar 100m sırtüstü

23&24 madalya töreni

25

Erkekler 400m bireysel karışık

26

Kadınlar 100m kelebek

25&26 madalya töreni

27

Kadınlar 800m serbest

28

Erkekler 4x200m serbest bayrak yarışı

27&28  madalya töreni

YÜZME MÜSABAKA TAKVİMİ

//www.2017deaflympics.com/content/home/img/yuzme.png

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

09.00 – 11.00

Elemeler

29

Erkekler 100m serbest

30

Kadınlar 200m kurbağalama

31

Erkekler 200m sırtüstü

32

Kadınlar 200m bireysel karışık

33

Erkekler 50m kelebek

34

Kadınlar 4x100m serbest bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

35

Kadınlar 50m serbest (Final)

36

Erkekler 100m serbest

35&36 madalya töreni

37

Kadınlar 200m kurbağalama

38

Erkekler 200m sırtüstü

37&38 madalya töreni

39

Kadınlar 200m bireysel karışık

40

Erkekler 50m kelebek

41

Kadınlar 4x100m serbest bayrak yarışı

39,40&41 madalya töreni

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

09.00 – 11.00

Elemeler

42

Mix 4x100m karışık bayrak yarışı

43

Kadınlar 400m serbest

44

Erkekler 200m serbest

45

Kadınlar 50m sırtüstü

46

Erkekler 50 m kurbağalama

47

Kadınlar 200m kelebek

48

Erkekler 1500 m serbest

49

Erkekler 4x100m karışık bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

50

Mix 4x100m karışık bayrak yarışı

51

Kadınlar 400m serbest

52

Erkekler 200m serbest

50,51&52 madalya töreni

53

Kadınlar 50m sırtüstü

54

Erkekler 50 m kurbağalama

53&54 madalya töreni

55

Kadınlar 200m kelebek

56

Erkekler 4x100m karışık bayrak yarışı

55&56 madalya töreni

YÜZME MÜSABAKA TAKVİMİ

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

09.00 – 11.00

Elemeler

57

Erkekler 50m serbest

58

Kadınlar 100m kurbağalama

59

Erkekler 100m sırtüstü

60

Kadınlar 400m bireysel karışık

61

Erkekler 100 m kelebek

62

Kadınlar 4x200m serbest bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

63

Erkekler 50m serbest (Yarı final)

64

Kadınlar 100m kurbağalama

65

Erkekler 100m sırtüstü

64&65 madalya töreni

66

Kadınlar 400m bireysel karışık

67

Erkekler 100m kelebek

66&67 madalya töreni

68

Erkekler 1500m serbest

69

Kadınlar 4x200m serbest bayrak yarışı

68&69 madalya töreni

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:  Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Saat

Durum

07.30 – 08.45

Isınma

9.00 – 11.00

Elemeler

70

Kadınlar 100m serbest

71

Erkekler 200m kurbağalama

72

Kadınlar 200m sırtüstü

73

Erkekler 200m bireysel karışık

74

Kadınlar 50m kelebek

75

Erkekler 4x100m serbest bayrak yarışı

15.30 – 16.45

Isınma

17.00 – 19.00

Finaller

76

Erkekler 50m serbest (Final)

77

Kadınlar 100m serbest

76&77 madalya töreni

78

Erkekler 200m kurbağalama

79

Kadınlar 200m sırtüstü

78&79 madalya töreni

80

Erkekler 200m bireysel karışık

81

Kadınlar 50m kelebek

82

Erkekler 4x100m serbest bayrak yarışı

80,81&82 madalya töreni

MASA TENİSİ MÜSABAKA TAKVİMİ

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Takım müsabakaları – Erkekler&Kadınlar

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Takım müsabakaları Final – Erkekler&Kadınlar

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Karışık çiftler

24 Temmuz 2017 –  Pazartesi

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Çiftler – Erkekler&Kadınlar

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Tekler – Erkekler&Kadınlar

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Tekler – Erkekler&Kadınlar

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis:   İlkadım Archery Tesis

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Tekler Final – Erkekler&Kadınlar

TAEKWONDO MÜSABAKA TAKVİMİ

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 16.00

Poomsae Erkekler&Kadınlar

Çiftler / Takım

17.00

Madalya töreni

29 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis:  Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 18.00

Kyorugi müsabakaları

Erkekler: -58, -68 kg

Kadınlar: -67, +67 kg

19.00

Madalya töreni

30 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: Atatürk Spor Salonu

Saat

Durum

09.00 – 17.00

Kyorugi müsabakaları

Erkekler: -80, +80 kg

Kadınlar: -49, -57 kg

17.00

Madalya töreni

TENİS MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Tek Erkekler 1. tur (24 maç)

Tek Kadınlar 1. tur (8 maç)

Karışık 1. tur (2 maç)

20 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 –

Çift Erkekler 1. tur (8 maç)

Çift Kadınlar 1. tur ( 2 maç)

Karışık 2. tur (16 maç)

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Tek Erkekler 2. tur (16 maç)

Tek Kadınlar 2. tur (16 maç)

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Tek Erkekler 3. tur (8 maç)

Tek Kadınlar 3. tur (8 maç)

Çift Erkekler 2. tur (8 maç)

Çift Kadınlar 2. tur (8 maç)

23 Temmuz 2017 – Pazar

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Çift Erkekler /  Çeyrek final

Çift Kadınlar / Çeyrek final

Karışık 3. tur (8 maç)

 TENİS MÜSABAKA TAKVİMİ

24 Temmuz 2017 – Pazartesi

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Tek Erkekler / Çeyrek final

Tek Kadınlar / Çeyrek final

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Çift Erkekler / Yarı final

Çift Kadınlar / Yarı final

Karışık / Çeyrek final

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

09.00 -

Tek Erkekler / Yarı final

Tek Kadınlar / Yarı final

Karışık / Yarı final

27 Temmuz 2017 – Perşembe

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

10.00 -

Çift Erkekler / 3-4 maçı

Çift Erkekler / Final

Çift Kadınlar / 3-4 maçı

Çift Kadınlar / Final

28 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis: Samsun Tenis Kulübü

Saat

Durum

10.00 -

Tek Erkekler / 3-4 maçı

Tek Erkekler / Final

Tek Kadınlar / 3-4 maçı

Tek Kadınlar /  Final

Karışık/ 3-4 maçı

Karışık / Final

VOLEYBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W1

Rusya v Canada  

Hasan Doğan Spor Salonu

11.00

M1

Brezilya v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12.30

W2

Japonya v İtalya

Hasan Doğan Spor Salonu

13.00

M2

İtalya v Japonya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W3

Ukrayna v Brezilya

Hasan Doğan Spor Salonu

15.00

M3

Rusya v Polonya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

M4

ABD v İran

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W4

ABD v Polonya

Hasan Doğan Spor Salonu

20 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W5

Canada v Japonya

Hasan Doğan Spor Salonu

11.00

M5

Venezuela v İtalya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12.30

W6

Brezilya v Polonya 

Hasan Doğan Spor Salonu

13.00

M6

Polonya v ABD

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W7

Ukrayna v ABD

Hasan Doğan Spor Salonu

15.00

M7

Ukrayna v Rusya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

M8

Türkiye v Brezilya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W8

Türkiye v Rusya

Hasan Doğan Spor Salonu

21 Temmuz 2017 – Cuma

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M9

Japonya v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

13.00

M10

ABD v Ukrayna

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

M11

İran v Polonya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W9

İtalya v Canada

Hasan Doğan Spor Salonu

17.00

M12

İtalya v Türkiye

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W10

Japonya v Türkiye

Hasan Doğan Spor Salonu

VOLEYBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W11

Rusya v Japonya

Hasan Doğan Spor Salonu

11.00

M13

Brezilya v İtalya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12.30

W12

ABD v Brezilya

Hasan Doğan Spor Salonu

13.00

M14

Ukrayna v İran

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W13

Polonya v Ukrayna

Hasan Doğan Spor Salonu

15.00

M15

Rusya v ABD

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

M16

Türkiye v Japonya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W14

Türkiye v İtalya

Hasan Doğan Spor Salonu

23 Temmuz 2017 – Pazar

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M17

Japonya v Brezilya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

13.00

M18

İran v Rusya

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

M19

Polonya v Ukrayna

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W15

İtalya v Rusya

Hasan Doğan Spor Salonu

17.00

M20

Venezuela v Türkiye

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W16

Canada v Türkiye

Hasan Doğan Spor Salonu

25 Temmuz 2017 – Salı

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W17

A1 v B4 / Çeyrek final 1

Hasan Doğan Spor Salonu

11.00

M21

A1 v B4 / Çeyrek final 1

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12.30

W18

A2 v B2 / Çeyrek final 2

Hasan Doğan Spor Salonu

13.00

M22

A2 v B2 / Çeyrek final 2

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W19

A2/3 v B2/3 / Çeyrek final 3

Hasan Doğan Spor Salonu

15.00

M23

A2/3 v B2/3 / Çeyrek final 3

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

M24

A4 v B1 / Çeyrek final 4

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

W20

A4 v B1 / Çeyrek final 4

Hasan Doğan Spor Salonu

VOLEYBOL MÜSABAKA TAKVİMİ

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

 Saat

#

  Durum

Tesis

10.00

W21

L QF1 v L QF2 / 5-8 maçı

Hasan Doğan Spor Salonu

11.00

W22

W QF1 v W QF2 / Yarı final 1

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12.30

W23

L QF3 v L QF4 / 5-8 maçı

Hasan Doğan Spor Salonu

13.00

W24

W QF3 v W QF4/ Yarı final 2

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

M25

L QF1 v L QF2 / 5-8 maçı

Hasan Doğan Spor Salonu

15.30

M26

W QF1 v W QF2 / Yarı final 1

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.30

M27

L QF3 v L QF4 / 5-8 maçı

Hasan Doğan Spor Salonu

17.30

M28

W QF3 v W QF4 / Yarı final 2

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

27 Temmuz 2017 – Perşembe

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M29

L25 v L27 / 7-8 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

13.00

M30

W25 v W27 / 5-6 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W25

L21 v L23 / 7-8 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

W26

W21 v W23 / 5-6 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

28 Temmuz 2017 – Cuma

 Saat

#

  Durum

Tesis

11.00

M31

L SF1 v L SF2 / 3-4 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

13.00

W27

L SF1 v L SF2 / 3-4 maçı

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

15.00

W28

W SF1 v W SF2 /  Final

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

17.00

M32

W SF1 v W SF2  / Final

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

GREKO-ROMEN GÜREŞ MÜSABAKA TAKVİMİ

21 Temmuz 2017 – Cuma

Tesis:  Kavak Spor Salonu

Saat

Durum

14.00 – 19.00

Elemeler / Finaller / Madalya töreni

(59, 71, 80, 98 kg )

                          

22 Temmuz 2017 – Cumartesi

Tesis:  Kavak Spor Salonu

Saat

Durum

14.00 – 19.00

Elemeler / Finaller / Madalya töreni

 (66, 75, 85, 130 kg)

SERBEST GÜREŞ MÜSABAKA TAKVİMİ

25 Temmuz 2017 – Salı

Tesis:  Kavak Spor Salonu

Saat

Durum

14.00 – 19.00

Elemeler / Finaller / Madalya töreni

 ( 57, 65, 74, 97 kg)

26 Temmuz 2017 – Çarşamba

Tesis:  Kavak Spor Salonu

Saat

Durum

14.00 – 19.00

Elemeler / Finaller / Madalya töreni

 (61, 70, 86, 125 kg)

19.00 – 19.30

Closing ceremony

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER