O Penaltıyı Metin Şeşntürk Dahi Görürdü

Adanaspor maçını yöneten hakem İlker Meral’i sert bir dille eleştiren Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, “O penaltıyı Metin Şentürk dahi olsa görürdü” dedi

O Penaltıyı Metin Şeşntürk Dahi Görürdü

OLMAYINCA OLMUYOR

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, Adanaspor maçı sonrası hakemi sert bir dille eleştirdi. Samsusnporluyuz.com’a  konuşan Korukır, “İlk yarısı kontrollü geçen 2 net pozisyonumuzun olduğu bir maç da acemice bir gol yedik. Sağ bek hayatında 2 gol atıyor onu da bize atmış.  İkinci yarı özellikle yaptığımız değişiklikler ile birlikte rakibi sahadan sildik diyebiliriz. Şimdi oyunculardan o niye oynamadı, bu niye oynamadı gibi eleştiriler yapılabilir. Takım bütünlüğünü koruma adına bazen böyle radikal kararlar almamız gerekiyor. İkinci yarı çok iyi bir futbol oynadık. Çocukları da soyunma odasında tebrik ettim. Olmayınca olmuyor” şeklinde konuştu.

 

GÖRMEMESİ İMKANSIZ

Hiç bir müsabakanın ardından hakemler hakkında konuşmadığını belirten Korukır, “İlker Meral’in çok düzgün ve namuslu bir insan olduğunu da düşünüyorum. Ama hakem şanssızlığı diyeyim artık. O penaltıyı Metin Şentürk dahi olsa görürdü. Hele bir tane pozisyon var Fatih’e yapılan. Rakip takım oyuncusu dirsek vurdu. O pozisyonun aynısında dışarıda Kone’ye sarı kart gösterdin. Bu ceza sahası içinde bunu neden görmüyorsun. Hadi sen görmüyorsun yardımcılar ve dördüncü hakem nasıl görmüyor. Ele çarpan pozisyonu görmemek imkansız. Eline çarpmasa gol olacak. Penaltı artı kırmızı kart.  Ayıp çok ayıp. Allah bize başkasının hakkını yiyerek galibiyet nasip etmesin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER