NURULLAH’TA SON TANGO!

Yılport Samsunspor’un sezon başında kadrosuna katmak istediği kaleci Nurullah Aslan transferi bonservis bedeli anlaşmazlığına takılmıştı. Tekrar gündem olan oyuncunun transferinin büyük ölçüde tamamlanmadığı öğrenildi

NURULLAH’TA SON TANGO!

SAMSUN’DA GÖRÜŞMÜŞLERDİ

Yılport Samsunspor, sezon başında 3. Lig 1. Grup ekibi Erbaaspor’dan file bekçisini Nurullah Aslan’ı istemişti. 21 yaşında ve 1.99 cm boyunda olan yetenekli kalecinin transferi, bonservis bedeline takılmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Erbaaspor’un Başkanı Bülent Uzun Samsun’a gelerek, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile görüşme yapmıştı. Yapılan görüşmede de Nurullah Aslan konusu görüşülürken, Samsun ekibinden de Erbaaspor’a oyuncu desteği konusunda yardımcı olunması istenmişti.

KÜÇÜK PÜRÜZLER KALDI

Samsun’da yapılan görüşmenin ardından temaslar devam etti ve Samsunlu olan kaleci Nurullah Aslan konusunda da sona doğru gelindiği öğrenildi. İki kulübün de anlaşma zemininde buluştuğu ve son pürüzlerin giderilmesinin ardından genç kalecinin devre arasında Yılport Samsunspor’a transferine kesin gözüyle bakılıyor. Nurullah’ın memleketinin takımı olan Samsunspor’da forma giymeyi çok istediği ve transferin gerçekleşmesini istediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER