Nurullah tamam gibi

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile Erbaaspor Başkanı Bülent Uzun karşılıklı oyuncu transferi için görüşte. Kırmızı-beyazlı ekip sezon başında da gündeme aldığı file bekçisi Nurullah Aslan’ı isterken, Erbaaspor cephesi ise devre arasında oyuncu desteği talep etti

Nurullah tamam gibi

SAMSUN’A DAVET ETTİ

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, İstanbul’dan dönmesinin ardından sezon başında da gündemlerinde Erbaaspor’un genç file bekçisi Nurullah Aslan transferi için tekrar düğmeye bastı. Başkan Uyanık, Erbaaspor’un Başkanı Bülent Uzun’u Samsun’a davet etmiş ve önceki gün antrenmanı da birlikte izlemişti. Erbaaspor Başkanı Uzun’un Samsun’a gelmesinin asıl konusunun kaleci Nurullah Aslan olduğu öğrenildi.

GÖRÜŞME OLUMLU GEÇTİ

TFF 3. Lig 1. Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren Erbaaspor'da Başkan Bülent Uzun'un ayrıca Yılport Samsunspor'dan oyuncu desteği istediği öğrenildi. Bunun üzerine sezon başı da gündeme gelen Erbaaspor'un Samsunlu kalecisi Nurullah Aslan konusunda Başkan Uyanık'ın yeniden talepte bulunduğu belirtildi. Yapılan görüşmenin olumlu geçtiği ve önümüzdeki günlerde ise somut adımlar atılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER