Mustafa Sevgi çıkmazı

Samsunspor’da kulübü federasyona şikayet eden oyunculara yönetim ödeme yapmak için büyük çaba sarf ederken, Mustafa Sevgi’nin kulüpten alacağı miktar ise yönetimi kara kara düşündürüyor.

Mustafa Sevgi çıkmazı

İKİ BÜYÜK TEHLİKE

Samsunspor’da Mustafa Sevgi, Fatih Kılıçkaya, Bekir Sevgi, Murat Gürbüzerol ve Hasan Kılıç paralarını alamadıkları için kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet etmişlerdi. Transfer tahtasını açmak için büyük çaba sarf eden yönetim, şimdi de bu oyuncuların alacaklarının tamamını yatırmaya çalışıyor. Futbolculara alacakları ödenmediği takdirde hem transfer tahtası açılamayacak, hem de serbest kalacaklar.

 

HANİ BORÇ YOKTU?

Kulübü federasyona şikayet eden 5 oyuncudan biri olan Mustafa Sevgi’ni alacağının yüksek olması ise yönetimi kara kara düşündürüyor. Mustafa Sevgi’nin geçen yıldan da alacaklarını olduğu ve yeni sezonla birlikte bu paranın 450 bin TL’ye çıktığı belirtildi. Ayrıca Sportif Direktör Coşkun Zeren, daha önce yaptığı açıklamada geçen yıldan kimseye borçlarının olmadığını söylese de kulübün birkaç oyuncuya borcu olduğu ortaya çıktı.

 

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER