Mustafa Denizli açıkladı!

İran kulübü İstiklal, Fatih Terim ile anlaşma zemini arıyor.

Mustafa Denizli açıkladı!

İran kulübü İstiklal, Fatih Terim ile anlaşma zemini arıyor. Kulüp yöneticisi Emir Sultani, deneyimli teknik adamla İstanbul'da görüştüklerini açıkladı. Bir dönem İran'da Persepolis takımını çalışıtran deneyimli çalıştırıcı, Terim ile görüştüğünü ve bu teklife nasıl yaklaştığını açıkladı.

Mustafa Denizli TRT Spor'da yayınlanan Futbolun Zirvesi programında ''Fatih hocayla görüştüm. bu haberden çıktıktan sonra. Böyle bir şey olursa oturur konuşuruz dedi. İran enteresan, cazip bir ülke. İnsanıyla yaşamıyla, ben 3 yıl kaldım orada. Çok özel durumları olan bir ülke. Gitmeye karar verirse gayet tabii sorar, gerekirse ben de giderim. Hatta önümüzdeki günlerde gideceğim'' ifadelerini kullandı.

''Hocayı tam ortada gördüm''

''Hocayı tam ortada gördüm, konuşmalara.. Artıları ve eksileri eşit durumda. Benim hayatımda çok var var gel gitler. Ben şampiyonluktan sonra 3. lige kadar gidebilecek bir adamım. Hoca farklı düşünceler içinde olabilir. Fatih Hoca'ya da İran'dan teklif götüren kulüp, İran'ın en iyi kulüplerinden iki tanesi''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER