Musa Futbolu Neden Bıraktı?

Samsunspor’un kendisiyle devam etmeyi düşünmediğini öğrenen Musa Aydın’ın Samsun’da kalmak için futbolu bıraktığı ortaya çıktı

Musa Futbolu Neden Bıraktı?

GERÇEK BİR SAMSUNSPORLU

36 yaşındaki tecrübeli oyuncu Musa Aydın, 10 sezon formasını terlettiği Samsunspor’a veda etti. Samsun’u çok seven Musa Aydın’a özellikle 2. Lig ekipleri olmak üzere birçok kulübün teklif sunduğu ortaya çıktı. Fakat sadece Samsunspor’da oynamak isteyen Musa’nın kırmızı-beyazlı kulübün kendisiyle devam etmeyi düşünmemesi üzerine Samsun’a kalmak için aktif futbol hayatına son verdiği öğrenildi.

 

KİŞİLİĞİYLE ÖRNEK OLDU

Samsunspor Kulübü’nden de Musa Aydın için mesaj yayınlandı. Kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kurulduğu 1965 yılından bu yana Türk sporuna onlarca yeteneği kazandıran Samsunspor, bu isimlerden birisi ile daha, sevgili kaptanı Musa Aydın ile vedalaşıyor. Yuvasında olduğu süre içerisinde Samsunspor menfaatlerini üstün tutmuş ve tüm benliği ile hizmet vermiş, genç sporculara örnek olmuş, mesleğini icra ettiği başka kulüplerde de futbolu, spor terbiyesi ve kişiliği ile Samsun’u temsil etmiş olan sevgili kaptanımız, 2012 yılından bu yana yine Samsunsporumuza üstün hizmetler vermiştir.

 

ANTRENÖR OLARAK DEVAM EDECEK Mİ?

Samsunspor kulüp tarihine ismini yazdıran kaptanımızın, gelecekte de birikimi ile spora ve Samsunspor’a gerek teknik adam gerekse yönetici olarak katkı vereceğine inancımız vardır. Sevgili Musa Aydın ile Samsunspor futbolcusu olarak ilişiğimizi sonlandırdığımızı kendisi ile bugün yapılan görüşme ile tebliğ etmiş bulunuyoruz. Musa’ya verdiği hizmetler nedeni ile minnettarlığımızı ifade ediyor, onun en önemli destekçisi kıymetli ailesine teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.”

 

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER